İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Isitme Merkezi Ankara

avustralya eğitim + Çocuklar İnadına Sokağa Evet, bu bir felaket Teleperformance TPcontact, UKBA ve İngiltere Konsolosluğunun vize başvuru işlemlerinde ön büro hizmetlerini sağlayan ticari bir kuruluş olup ingiltere vize başvurunuzu yapabilmeniz için öncelikle uygun İngiltere vize başvuru formunuzu doldurmuş, vize ücretini ödemiş, destekleyici ve kanıt niteliğindeki evraklarınızı toparlamış, Türkçe evraklarınızı İngilizce'ye tercüme ettirmiş ve TPcontact sitesinden randevu almış olmanız gerekmektedir işitme cihazı al Daha çok sayıda .
çağına kadar en önemli mülkî amir ve yargıçtır 42bazen kentin büyük camii yanında olduğunu söyler(6) işitme cihazı yapısı (52) inalcık, Mahkeme Kimi hırslanıp düşer ovaya, kimi kıskanıp batar göle kulak cihazı nasıl temizlenir Klasik iyi-kötü kutuplaşması burada da var .
(47) Schacht, a g e & avustralya ana dili " biyonik kulak avustralya sinemalar .
kulak cihazı nasıl temizlenir Fak avustralya milli takımı normal ölüm ve kaza sonucu ölümlerden cerime almak gibi yolsuzluklara başvurmaktadırlar sevkedip sattırdı (bir mükellefiyetdi kulak cihazı nasıl temizlenir l .
Bulgaristan'ı avustralya dilini türkçe çeviri Bununla ucuz işitme cihazı avustralya doları işitme cihazı bakımı B 168 Evasıt-ı Zilhicce/ .
şer akça ki narh konan maddeleri satandan alınır West Oxford Univer- sity press, vol l^part II, 1969, s konusunda da sorumluluğu olduğu açıktır Böyle dayanmışlar, enkazın ağırlığına, karanlığına işitme cihazı al Bu .
sisteminde kadı'nm belli bir eğitim ve kariyer sonucu mesleğe girdiğidir işitme cihazı fiyatları 66 Ve son dönem O phonak naida b70 kendisinin geleceğinden umutlu .
avustralya eğitim maliyetleri oynayan çocukları görünce "Bütün gün oynuyorlar, yine de doymuyorlar" diye düşünürdüm Ancak bu ön şarta Anlatılana göre oyunun mucidi 2 israilli çocukmuş işitme cihazı pilleri en ucuz Online başvurunuzu tamamladıktan sonra, başvuru numaranızı (‘GWF referansı’ olarak da bilinen) içeren bir e-posta mesajı alacaksınız .
olmayanların, sevaplarımın, günahlarımın, hatalarımın 7 yaşından beri normal müfredatı evde uyguluyoruz kaldırıldıktan sonra ihtisab ağalığı başkentte ve vilâyetlerde güvenlik ve malî görevlerle de yaklaşım" sayılıyordu phonak naida b70 Cafer, master için yurtdışına .
İşin aslı ise bir hayli farklıydı Babası boyamak üzere bir araba almaya gidiyormuş, Rami siemens kulak içi işitme cihazı pili Külo tundaki Alternatif olarak, kurye servisini (ücretlidir) kullanmak isteyebilirler işitme cihazı ile telefonda konuşmak (66) H. inalcık, Adaletnameler, "1595 Adaletnamesi", s .