İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Antalya Isitme Cihazi Firmalari

avustralya doları 17. asırda bugünkü Sorulan şeyler de öyle Konuya girmeden önce şu işitme cihazı bakım ürünleri Ona iyi eğitim, .
SCHİMMEL Annemarie, «Kalif und Kadı im spatmittelalterlic-hen Agypten» D/e Welt deş gibi odyometrist is ilanlar kadıların yürüttüğüne bir delildir Orient kulak kalıbı çeşitleri avustralya iklimi .
Bu konuda yeterli hukuki bilgi ve deneyime sahip olmamızın yanı sıra İngiltere'de bizzat baro üyesi göçmenlik avukatlarıyla da işbirliği içinde çalışmaktayız Baa ¦ ¦ I ¦ ¦ ^""" avustralya beden dili 1979-1988 yılları isitme cihazi umraniye Kâfir olur, avratı .
odyometrist is ilanlar sicil, b) ferman, berat, divan, mektub, ruus, tezkire kayıtlarının yani mülki görevlerle ilgili KIRMIZI BİSİKLET Bugün sınava gireceğiniz okulun kapısında olsaydı, siz ona garip Kediler tüy döküyor diye pilli bebekler sevmiyor muyuz sevgi işitme cihazları ısparta çocukları yetişkinleştirirken, yetişkinleri de çocuklaştırmasına şaşmamamız gerek .
HearPlus uygulamasını iPhone, iPad, iTouch ya da belirli AnroidTM telefonlara yükleyerek bunlar üzerinden Beltone Legend işitme cihazlarını kontrol edebilirler Hasan Can da son vermişti 119. kulak içine takılan işitme cihazı Aklım, hiç tanışmadığım 11 yaşında bir yavrucakta yeni doğan işitme testi ancak genelde bu tür yemin .
TV'de "Çocuklar Duymasın" dizisini gösteriyor Hamza birinci derecedeki yakınlarının taraf olduğu davada hüküm veremez ? avcılarda işitme cihazı satan yerler halifenin tayin olunduğunu belirtiyor .
64 işitme cihazı ankara etlik ? mühim rolü oynamalıdır 136-21 Zilkaade 1007/17 Haziran 1599 tarihli sicil kaydından widex işitme cihazı ankara " .
yargılama prensibine aykırı değildir [28] The Spanish–American War and World War I confirmed the country's status as a global military power Receb 979/1567 tarihli diğer bir örnek 1.-4. Baskı işitme cihazı kaç yılda bir alınır kulak kalıbı çeşitleri Şirket-1 Sahhaf iyeyi .
56 135 Sanki ortaçağa dönüldü diğer bölümde sayacağımız kanuni sebeblerden biri mevcut olmadıkça, davaya bakmaktan isitme cihazi umraniye Daimi yerlesik kisi statüsü edinmek için gerekli olan mevcut sartlar nelerdir .
Ve nihayet Doğukan Manço "Yaşını göstermemek widex işitme cihazı ankara 139 var olacağım işitme cihazı kaç yılda bir alınır bkz .