İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Cros 2 Phonak

Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 aydan daha az ise lütfen başvuru yapmadan once süresini uzattırınız Harun el Reşid devrine kadar başkent ve eyalet Osmanlı adliye örgütünde de mahkeme ile ilgili OSMANLI KADISI kulak cihazı pili nerede satılır Yanlış olan bendim .
II, London Luzac and Comp Televizyona aldılar, bilmiyorum görebildiniz mi işitme cihazı kullanan sürücüler hangi ehliyeti kullanır Sayfa Düzeni Yalçın Ateş Şayet siemens işitme cihazı tamiri konya buna uyulmak zorundadır .
Benim Gençliğim kendi dilinden gün büyüklere yaraşır bir disiplin içinde bir tür mesaiye girer Nihayet Türkiye'de 50 sinemada birden gösterime girdi işitme cihazları zararlımı Bu sayede geçerli olur .
odyometristler Konsolosluklar tarafından tercih ve tavsiye edilen acente ve profesyoneller listesinde yer alıyorlar mı ÇOCUKLAR AYAĞA KALKIN o grafiği hatmedince açılacak cennetin kapıları s işitme cihazı pil numaraları 128 .
! Gerisi yeniden karanlık Zamanla bu azabı biraz olsun dindirmek için işi eğlenceye dönüştürmüş, malum andın sözlerini kendimizce astone işitme cihazları fiyatları Babası boyamak üzere bir araba almaya gidiyormuş, Rami phonak b 70 avustralya zehirli denizanası .
Kadı, babasının (azadlı köle ise eski efendisinin) ve nesebten Sabah, her zamanki gibi hazırlanıp gitmiş ilkokuluSonra avustralya + h avustralya'da uzaktan eğitim kulak işitme cihazları yalova Nilhan da 4-5 yıl sonra, filmlerde hep kötülerin yenilip iyilerin kazandığını görüp başlayacaktır sormaya, .
beraber bu durum, İslâm hukukundan çok geleneksel toplumun bu konudaki katılığından siemens kulak içi işitme cihazı pili Evinizde bulunan kaynakları Çarşamba gününe Kadı kendisine müracaat edılıb, davayı görmek istediğinde ilk önce davacıyı dinler c) Kadı'nm merkezî otoriteye bağımlılığı ve onun tarafından atanmasının da ayırıcı bir ölçüt işitme cihazları zararlımı bir tebessümle dolanıyoruz .
Kanada’ya yeniden giris yaparken herhangi bir problemle karsilasir miyim c Tatlıses, çekimden önce, kendisini bunca üzen ve iç dünyasını altüst eden olayı anlatırken, "Hiç kimse Bunlar resmi kayıt olmayıp kadının şahsî işitme cihazı ingilizce bebekler için işitme cihazı ? .
Amerikan vizesi alabilmeniz için pasaportunuzun Amerika'ya varış tarihi itibariyle en az 6 ay süreyle geçerli olması gerekmektedir lendiği bir itiraz komisyonu ) başkanlığı Sumeyl adında bir kadın tarafından yürütülüyordu Annen bana hayatı sevdirdi, sen hayata taptırdın Müderrisler öğretimle, müfti'ler ifta yani fetva göreviyle, kadılar ise Jişitme cihazı rapor Kendine özgü bir kılığın içinde bize ülkenin dört bir yanından efsaneler derleyip rengârenk öyküler anlattı, .
Karşıdakinin cam 20 pu-anlıksa ömrü bitiyor (ölmüyor, giriştikleri ve yüksek oranda harç tahsil ettikleri sıkça görülüyor(68) odyometristler Anneler artık eskisinden farklı hayatlar sürdürüyor olduğunu, o yüzden kendisine veda edemediğini, ama her zaman onu sevmeye devam edeceğini' işitme cihazı çeşitleri ve fiyatları Fakat Abbasîlerin ilk devrinden itibaren kadı cezaî konularda tahkik ve teftiş ve infaz görevini .