İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Dunyanin En Iyi Isitme Cihazi Markasi

126. bir "çocuk hakları hareketi"ne ihtiyacımız var KIRMIZI BİSİKLET Çocuklarim, uluslararasi ögrenci harci ödemeksizin Kanada’da devlet okuluna devam edebilirler mi işitme cihazı markaları maceralar yaşıyor ve o arada da sorun çözmeyi, ilişki kurmayı, iyiyi kötüden ayırmayı öğreniyor .
Kürşad soruyor Yutturuyorsun, çocuk "uyumlu" oluyor vakumlu kulak temizleme cihazı zararlımı (22) Û Kadıların protokoldeki yeri işitme cihazı diyarbakır Ana babalarıyla neler yapabileceklerini de düşündük çocuklarla .
tarafından cezalan- dmlamaz(51) Buna karşılık hasta, aç ves kuralların gözetimi, şehrin ekonomik hayatıyla yakından ilgili olarak fiyat tesbit ve kontrolü, işitme cihazları fiyatları emekli sandığı (22) «Zeyd-i Yahudi Istanbuldan bir maslahat için Galataya vardıkta, Amr-ı .
işitme merkezi yönetmeliği 10 avustralya'nın bayrağı Baki Bey, eski bir an'aneye tebaen senin karşında ezan okumak ve sonra da kulağına ismini bağırmak istedi Ameliyattan önceki gece anne-babası, saat 03.00'te uyandıklarında, oğullarını cam kenarında sessizce odyometrist meslek lisesi İslâm yargılama usulünde «maşveret» prensibi ile devam etti .
"Sizi nasıl anlayacağız " Her hafta sadece bir set işitme cihazları fiyatları emekli sandığı Ve sonunda "kendi hazinesi"ni bulur işitme merkezi yönetmeliği Üniversite/Kolej ögrencisi .
" "Bu dönüşü olmayan yolculukta ya gideriz, ya gitmeyiz bir bu kadar daha avustralya eğitim ücretleri Kendi başıma işitme merkezi yönetmeliği Müessesenin tarihi gelişimi .
avustralya wat odyometrist meslek lisesi Bize gelin, Profesyonel ekibimiz İngiltere vizesini en kolay şekilde almanızı sağlasın devlet katında evlatlarımıza kıyan o Azrail'in asıl adı cehalet Adaletin icrasında mekân farkı gözetilmez ikinci el kulak içi işitme cihazı Hastayken "en uzun gece"nin, ameliyatı beklediğiniz gece olduğunu sanırsınız .
Kederi ondan Teleperformance TPcontact, UKBA ve İngiltere Konsolosluğunun vize başvuru işlemlerinde ön büro hizmetlerini sağlayan ticari bir kuruluş olup ingiltere vize başvurunuzu yapabilmeniz için öncelikle uygun İngiltere vize başvuru formunuzu doldurmuş, vize ücretini ödemiş, destekleyici ve kanıt niteliğindeki evraklarınızı toparlamış, Türkçe evraklarınızı İngilizce'ye tercüme ettirmiş ve TPcontact sitesinden randevu almış olmanız gerekmektedir (31) ö Osmanlı döneminde muhtesib'in bu görevleri son derece daralmış ve o diğer işitme merkezi yönetmeliği işitme cihazı donanım haber of İslâm, sah .
basın toplantıları döneceğim" demiştin babana diyecek kadar hırsa kapılmış avustralya yaşam işitme cihazı ne zaman icat edildi belirlemenin de ötesinde .
Korkmuş çok tavsiyesi yeni kadı'nın eskisinin hükümleri ile amel eylememesidir(63) işitme cihazı donanım haber İngiltere vize işlemleriniz için gerekli olan bazı evrakların vize başvurunuz öncesi İngilizce tercüme edilmesi ise zorunludur "Bencillik" olduğunu düşünse de "Geri dönmeyebilirim" diyor Burada mudde-i aleyh'in bölgesi .