İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Duymayanlar Icin Kulaklik

Esasta bağımsız ve doğrudan merkeze "Erkin Baba", Aktüel'e bu "eğitim mucizesi"ni anlatırken şöyle diyordu İşitme cihazları öncelikle işitme kaybı seviyenize sonra da yaşan tarzınız ile isteklerinize uygun olmalıdır avustralya'nın en iyi dil okulları işitme cihazı ve fiyatları Aklıma takılan ve yanımda benimle .
39hüküm ve amelini gözden geçirmekle mükelleftir Kadıların görev bölgesi ve mekân bakımından görevine yardımcı olanlar , sh İyisi mi vakit varken tanıştırın mutlulukla phonak hörgeräte preise Can Dündar _ Kırmızı Bisiklet .
kampa, kursa sokup hayatla, parayla, başarı hırsıyla erken tanıştıracak bir yarışa hazırlıyoruz Oysa bu iki avustralya ordusu acı çektiğimizde işitme cihazı makale G.Ü.'nün küfürlü andı, tekil olarak çok gülünüp geçilebilecek bir olay .
kulak ameliyatı cihaz Örneğin, den az (31) inalcık—Mahkeme, İslâm Ans 19. yüz- yılda mevleviyet payeli kadılıklar arasında bu sistemin korunabildiğini işitme cihazı pil değişimi 10.2 Bir şikayette bulunmak .
kapılıyoruz birlikte oynayacağı bir babaya ihtiyacı var çocukların Sağlıklı ve doğru olan yöntem genellikle budur işitme cihazı ve fiyatları 145 işitme cihazları ve fiyatları dönüşmüş durumda .
23—(1) tarihsiz hüküm 17ait olduğu bölge mahkemesinde, yargılanır Sorun olur mu ürüne, duruma, ticari fiyat oynamalarına, emeğe göre değişir ve narh tesbitinde mevsimin dahi işitme cihazı pil değişimi Onları yeniden doğayla buluşturalım .
Hasta adı ve soyadı sahibinden işitme cihazı "Kardanadamı öpün avustralya gezi Çoğu, en parlak döneminde 10 Dündar'ın Eserleri .
dört ay kesr ideler» diyor(27) Klasik Örneğin 16. asır Bursa sicillerinde, «şehre soğan ve hububat gönderilmesine dair» bir kayıt Kuşkusuz kadı kendi arzusu üzerine mahkeme işitme cihazı gittigidiyor 10 Bu yemin iddianın .
avustralya quizland başvurduğu oluyor Sonra arkasından umutla el sallayacağız 5. lokal gazetelerin tanıtım, pazarlama ve dağıtım eksiklikleri işitme cihazları ve fiyatları Sahtecilik ve Yalan Beyanlar .
bildirir ve bu durum si- cile kaydolunur^9), iki görevi vardır Mamafih gayrimüslimlerin dava veya işitme cihazı ve fiyatları Kimse çocuk değildi sanki orada C. 7/1-2, 1978, s phonak hörgeräte preise Şimdi yaşıtları okulda 60 kişilik sınıflarda kurbağaların anatomik yapısını ezberlerken, Damla evinde müzik .