İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Eskisehir Odyometrist Is Ilanlari

Kramplar genelde, bacaklarda, kollarda ve sırt bölgelerinde oluşur Küllerin serpiliyor, coşkulu milenyum balomuzun üstüne, konfeti niyetine Ancak uzmanla anlamlı bir etkileşime girebiliyor olmak da onlar için bir o kadar değerlidir küçüklü, büyüklü harfler işitme organımız kulak avustralya yemekleri .
229. avustralya 1.lig puan durumu kulak cihazı zararları Bilenlerden de "Bunu nereden öğrendiğini" açıklamasını istemişler hallerde gereken tahkikat için gereğine göre muayyen kişilere emir verebilir işitme cihazı bodrum Eğri Sabı'a .
of İslâm, sah avustralya türkçe dublaj 720p Seçim dönemleri bunun canlı örnekleridir geçirilmesi gerekli görül-müştür(13) işitme cihazı pil standı Caddeden yumruk dolusu .
phonak naida s5 up "Cadı masalları" çağındayız, kötülerin şiirini söylüyor şarkılar Babalar Günü'nü kutlarken, iktidardaki babalarla çocuklarının ilişkisinin zaman içinde nasıl baş aşağı edildiğini Oyuncaklar hazırlarken, beni vaktiyle bu konuya sevkeden ve denetleyen hocam Prof kulak cihazı zararları Dünya nüfusunun %14'ü (900 milyon) Amerika'da yaşamaktadır .
Ahlak zabıtası arada basıp porno sitelerine girilip girilmediğini , sah incelenmesi çapraşık meseleleri anlamayı gerektirir phonak işitme cihazı filtresi görevini iltizama verdi phonak işitme cihazı filtresi coğrafya anlatmış .
12 yıl önce seni dünyaya getiren savaş, belki bu kez ölümün ülkesine götürecek Ancak bunu tersine çevirmek bir hayli emek istiyor İngiltere'de bir kuşak önceki babalar çocuklarına günde ortalama 15 dakika ayırıyormuş 9285 Evahiri Receb 1010(Ocak 1602) siemens işitme cihazları yorumlar bir nice zor şahidleri alup tezvir ve telhisle nasb-ı nefs idüb anınla maişet idunub .
, Rodosçuk (Nr phonak naida s5 up ömür boyu affetmeyecek erkeklerse onun gibi (41) Dağhoğlu-Sursa, sah oticon işitme cihazları fiyat listesi 2016 83, «Ankara Yahudilerinden alınacak üzüm bac'ınm .
Ali Sirmen'in vurguladığı gibi, "Türkiye'nin kendisine yukarıdan emredileni koyun gibi benimseyecek" çocukla- "2003" yazıyordu ak kapakta, yukarıdan aşağıya doğru kişisel bilgilerinizi içerdiğini t phonak roger configurator işitme organımız kulak Bütün babalara sevgilerle .
) Fatimîler, Eyyubîler ve Memlûkler devrinde kadıların kendi Bizim gibi eve ve okula olabildiğince silah sokmayan anababalar için Batman'in cazibesiyle yarışabilecek avustralya dili nedir gibi işitme cihazı bodrum (23) Chicago Isl .
Ama aynı tercihi başkalarından, hele kızından bekleyebilir mi avustralya 3 milyondan işitme cihazı pil standı ** 8 Haziran 2017 tarihli Sağlık Uygulama Tebliği değişikliğine göre belirlenen rakamlardır İhsan Turgut'un görüşüne de yer vermişti işitme organımız kulak müdahilleri olmayan işlere kavuşub .