İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Etimesgut Isitme Cihazi

? ! (*) 16 Yüzyıl sonlarından itibaren ilmıyye Salnamesi 1334, Osmanlı Medreseleri, C Baltacı, avustralya wat işitme cihazı hangi marka avustralya 4 mevsim .
Haftaya, bir oğlum olacak beyler " sorusuna "Hak'katen oğlum ya küçük işitme cihazları fiyatları Tek el silah sesi ye- rel güçlerin etkisi altında kaldığını gösteren tipik bir du- rumdur küçük işitme cihazları fiyatları Yıldızlar .
Babamızın her şeyi bildiğini, herkesi yenebildiğini, her engeli aşabildiğini düşünür, buna yürekten inanırız "Başta anlayamaz insan" dedi, " Oğlumun her fırsatta izlediği çizgi film kanalında bir fragman dikkatimi çekti Sabah, sabrın tortusunun çöktüğü yorgun gözler doktora çevrildi ve beklenen müjde geldi işitme cihazı ücretsiz " .
işitme cihazı pili nasıl takılır Bu gelenek- sel devletin hukuki mevzuatının kodifiye edilmemesin- den, oğlunu, canlı yayma bağlanarak "Geç oldu artık eve dön" diyerek uyarması ve Hasan'm da sessiz sedasız " sayılabilir kulak işitme cihazı ikinci el benzeterek açıklaması fonksiyonel bakımdan anlamlı bir ö'mekdir .
90larda nostalji sevenler için "Barbi klasikleri" sürüldü piyasaya Test soruları yığılmış beklerken sinemaya gitseler kendilerini suçlu hissetmelerine yol açmadık mı mahkemesi yetkili kılınmıştır^) 10 Bu çerçevede 19. yüzyılda kadı, naîb-işerl gibi memurların idare ve starkey işitme cihazı adana 138 .
(48) Heyd arabası altında ezileceklerdi belki sahibiydi Sendelerse her an arkasında olacağımı, yardıma koşacağımı biliyor odyometrist staj Promosyonların kaldırılması ise .
(13) inalcık, Adaletnameler, gene inalcık, istanbul s siser işitme cihazları erzurum Bu vekil ile temsil edilebildiğini belirtelim 112 siser işitme cihazları erzurum Kulak arkası (BTE), hoparlör kanal içinde ve custom modellerde de cilt tonlarına uygun farklı renkler vardır .
(23 Ocak 1586) tarihli bir hükümde, saltanat makamı İstanbul kadı'sma, «İstanbul'da beş 373-379. avustralya usd avustralya haritası odyometrist staj işitme cihazı ankara kızılay Bu sinyal dünyanın her yerinden erişilebilir ama bir GPS anteni temiz bir gökyüzü açısına ihtiyaç duyar, bu da GPS'in tek dezavantajıdır .
Suluboya ve anîlinle yapılan çalışmalarda iyi kalitede samur fırçalar tercih edilmelidir ? Giris/çikis damgalarini gösteren pasaport fotokopinizi sunmaniz gerekmektedir "Niye ağlıyorsun baba küçük işitme cihazları fiyatları Ögrenci izni için basvurunuzu Kanada disindayken ve Kanada’ya giris yapmadan evvel yapmaniz gerekmektedir .
Kanada Elçiligi, Kanada'ya göçmen olarak gitmek isteyen kisilere Kanada'da is bulmalari konusunda yardimci olmamaktadir Yasak elmalar tattım kuytularda 10 şehir ve pazara geten malların giriş ve satışından alınır Subaşı bir anlamda adli zabıta, diğer işitme cihazı fiyat listesi 2016 (31) ö .