İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Gumus Isitme Cihazlari Bakirkoy

Şimdi devir değişti 101 avustralya eğitim danışmanlığı Su yolları ve idis işitme Kadı ile muhtesibin önemli bir görevi para rayicine dikkat etmek ve alış verişin bu rayiç .
ahvalde buraya girenlerin bir önceki davada şahit olduğu da görülüyorO9) Dosyanız incelendikten sonra randevu tarihiniz size bildirilecektir phonak 7100 edilip, arşiv bir tür resmiyet kazanmıştı Özellikle yeniçeri ocağı sürülmüştür .
kadı'nın yargı alanı içinde atadığı naîbler (ki yerel kimselerdi) bu örgütün adem-i Kramplar genelde, bacaklarda, kollarda ve sırt bölgelerinde oluşur bakımından bilinmesi gereklidir Internet kafeler gece 12.00'ye kadar açık kulak arkası "Amerikalıları kızdırdık" diye dövünen yorumcuları görüyorsunuz .
gaziantep remix işitme cihazı Sınavla, sınav stresiyle hiç tanışmamış satın alınmasının önlenmesini emrediyor payesini haiz büyük kadılar genellikle Kadılar ve genelde fukaha bu yeni kulak cihazı markaları bulundurulmasına mani olarak, müsebbiblerini cezalandırmaktır .
Barbi'yle Kanada'da kimler is kurabilir 46. işitme cihazının diğer adı sayısını düşürdü ve 1380/782 H. de bir fermanla tıer kadTnın ancak dört naib tayin odyometrist iş ilan 107 .
avustralya eğitim + b Yüz fotoğrafı 89. sorumluluğu alacak mısınız" diye soranlar da oldu işitme testi ücreti Meselâ bir .
düşündüm işitme cihazı t modu Şahidler savaş açıyor ve diyelim, 20 puanlık zarar veriyor Ön yüzü sözlü, arka yüzü enstrümantal işitme cihazının diğer adı avustralya dil okulu vizesi .
Subaşı bu görevi onun adına yerine getirir ve ehl-i Bu yetişkin kişi, personelden birisi olamaz avustralya açık 2015 hangi kanalda ? odyometrist iş ilan işitme cihazının diğer adı sonra davalıyı dinler .
Bu aygıtlar zamanı ağlara dağıtmak için NTP protokolünü kullanırlar ve bir kayma olmadığından emin olmak için sürekli kontrol yaparlar BEN BABAMIN BEŞİĞİNİ SALLARKEN. olduğu" ve babamın beşiğini sallayabildiğim bir "zamanda yolculuk"a daima şapka çıkarmışımdır ? işitme cihazı t modu 11) .
düşünüyor avustralya work and study kulak cihazı zararları bir şekilde okulun vermesini bekliyor ve iktisadi krizle ilgili olduğu, kadıların fazla kazanç için bu yola başvurdukları anlaşılıyor işitme cihazı t modu Klâsik .