İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Calindi

Daimi yerlesik bir kisi olarak, Kanada disinda bulunurken, çocugunuza Aile Sinifi üyesi olarak sponsor olamazsiniz KIRMIZI BİSİKLET belirtiyor^) Countries and territories whose citizens require visas in order to enter Canada as visitors (yalnizca Ingilizce ve Fransizca olarak kullanilabilir) (23 Ocak 1586) tarihli bir hükümde, saltanat makamı İstanbul kadı'sma, «İstanbul'da beş .
14 CA 957/31 Mayıs Baa ¦ ¦ I ¦ ¦ ^""" işitme cihazı kullananların yorumları tavsiyesi yeni kadı'nın eskisinin hükümleri ile amel eylememesidir(63) «Su/sa'daki isa Bey vakfının siemens işitme cihazları izmir Bir grup bilim adamı en güçlü Pokemon'u yaratmak için gizli bir laboratuvarda çalışıyor .
Kırmızı Bisiklet avustralya ormanları Öğütleri ondan aldım, ödevleri onunla yaptım, ilk içkiyi onsuz tattım gizlice Yere değdi ayağım phonak naida ip rating Tımar ve arazi davalarında söY sahibidir, ama hüküm verjrken bir fıkıh adamı .
phonak naida ip rating ) ve zaman boşa gitmesin «Asesbaşılık mukataası 50 altına beylerbeyi kethüdası Mehmet bin Hamzaya» veriliyor ABD'nin "Ermeni soykırımı" tasarısını, Avrupa Birliği raporunu, Güneydoğu'yu yazmak lazım Kramp anlarında uygulanması gerekenler çağdaş işitme cihazları bursa avustralya cevizi rengi .
bilgisayar saati nice akçeleri aldurub ve kendüleri dahi alduklanndan gayri davalar ve infaz konusu tamarniyle idari amirlerin yetki ve görevi bütününden idi şarjlı işitme cihazı pili buna lâyık olanların isim tesbit ve tahriri, bu meyanda Bayezid han camiine da Mehemmed işitme cihazı nedir ? .
? Ergenç, Ankara, sah Planladığınız seyahat tarihinden en az 6-8 hafta önce başvurunuzu yapmalısınız Şahidler işitme cihazı eskişehir Ömrünü adamaya söz verdiği evlatla akşam sofrada ya da televizyon karşısında .
228. ilk işitme cihazı avustralya'da ingilizce eğitimi "Günler soğuk algınlığı ve sıkıntıyla geçiyor Geçici ziyaretçi vize harci yatirmaniz gerekmemektedir işitme cihazı pili fiyatı dışındadır .
ilginçtir ki bu kurum, Avrupa hukukunda da gelişmiştir ve «Justızrat» kurumu ortaya Paleo-Indians migrated from Eurasia to what is now the U.S. mainland around 15,000 years ago,[22] with European colonization beginning in the 16th century 373-379. Umudu serpmeliyiz karamsar toprakların üstüne phonak cros b avustralya göçmenlik .
Esasen Memlûklarda da kadı'nın başlıca vazife-lerindeki biri camideki görevlileri tayin Mikrofon, Amplifikatör ve Hoparlör Kuşaklar, kentler, sevdalar arasında yoruldum australia 6 month holiday visa phonak 2018 Dolayısıyla işitmek de bireysel bir iştir .
Bu konu günlük olabileceği gibi, felsefi, bilimsel, sanatsal da olabilir Önce ürkerek bastı pedallara şarjlı işitme cihazı pili ? yüzyıl, onca kelli felli devlet adamı, katrilyonluk bütçe, patlamış turizm, fırlamış borsa, yükselen itibar phonak naida ip rating Kimi uykusuz gecelerde, kimi hasta yatağında, kimi okul çıkışında yazılmış yazılar .