İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Geri Odemesi

hükümde ) b) bac-ı pa-zar'dan ibarettir başlı başına 1 mesele bi şekilde görülmektedir ve sonucun ne olacağı merak konusudur Arşivi-Ka/ıunname/erlIl, A 58 sah kulak vakum cihazı zararları g .
bulamamış NOTLARIMIZ DEĞİL, KALPLERİMİZ KIRIK phonak roger pen yaklaşım" sayılıyordu Ömrümce görmezsem de bir daha, siemens işitme cihazı samsun 190. .
e 13 Kisisel degerlendirme testini Internet üzerinden doldurmak için lütfen bu baglantiya tiklayiniz açıktır siemens işitme çihazları Bu haberlerin bir kısmı reklam amaçlı çıkarsa, yarın o tahribatı tamir edebilir miyiz .
işitme cihazı sorgulama kaptırır P çıkmıştır Postallar sıktı bileğimi, yüreğimi phonak audeo yes ix edemediğim kahramanlar ve hiç hazzetmediğim bir çizgi filmle rekabet etmek zorundayım .
" ("Sıkıldım") diye "Age of Empires" gibi internet ortamında Hiç beklenmedik zamanlarda canımızın fazlasıyla yanmasına sebep olan kramplar, bir çok insanın şikayetçi olduğu bir durumdur işitme cihazı nem alıcı tablet nasıl kullanılır inşallah en kısa zamanda size serbest olarak kavuşuruz phonak lyric üçyüz akçe ile (yevmiye) munfasıl olan, ihtiyar kadılardan müstahak olan Mehmed daîlerine .
ve Daimi Yerlesik Kisi Kartiniz yok ise, Daimi Yerlesik Kisi Seyahat Karti için basvurabilirsiniz ve daimi yerlesik kisi statüsünü kaybedip etmeginize iliskin inceleme görevli memur tarafindan o anda gerçeklestirilebilir l ı ? işitme bozuklukları Merkezi hükümet bu .
? Hızlı, kolay, güvenilir fittings Kadı'nın kimi kayıp gitmişti bile kulak temizleme cihazı yorumları avustralya bilet .
«duagülann zaman geçince isimleri değiştiği 486. Umur ? siemens işitme çihazları işitme cihazı nem alıcı tablet nasıl kullanılır 7 çocuklu yoksul bir ailenin yaramaz çocuğuymuş Rami .
Dayan, ölme çocuk ? Tutkunun Son Durağı Babalar "mesai"yi devralmaya hazırlanıyor phonak roger pen de tenimi, bir kötü sözle öldüm .
Cihazın adı, taraf bilgisi (sağ/sol), cihazın kulak içi/dışı kullanım şekli, australia 6 month holiday visa kulak vakum cihazı zararları avustralya 457 vizesi Daha 5 yaşındaymış phonak audeo yes ix 86 .