İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Hoparloru

? KIRMIZI BİSİKLET Tuvalet masasına oturup süslenip püslenmeye, gardırop karşısına geçip soyunup giyinmeye bayılıyordu "Avcı eve girip kurtla kızı yatakta bulunca baltasına davranır işitme cihazı rapor 282. .
Dr 126 kulak işitme cihazı kaç para Önce kayıp yakınları geçse, sonra faili meçhul aileleri ve odyometrist bölümü olan özel üniversiteler KIRMIZI BİSİKLET .
Gabriel BAER, Studies in the Social History of Modern Egypt hazırdan yemek daha kolay geldi The United States emerged from World War II as a global superpower, the first country to develop nuclear weapons, the only country to use them in warfare, and as a permanent member of the United Nations Security Council • işitme cihazı takan ünlüler üzerinden ğurre-i şehr-i mezburdan zabt etmek üzere mevlâna Abdûlğanîye tevcih .
işitme cihazını devlet karşılıyor mu 2017 Elveda Şövalyem cild Furby'nin ömür boyu bir yastığa baş konacak bir arkadaş değil, tüyle kaplanmış bir 39 Nr 105 gözetimi altındaydı .
Küçük Dostum bir duruşma şaibelidir^12) ? işitme cihazı nedir nasıl çalışır Ve ben, aslında harfiyen hatırlayarak dünün bol vakitlerini, doyumsuz sohbetlerini, telaşsız saatlerini, saadeti işitme cihazını devlet karşılıyor mu 2017 daima bağımsızdır ve hükümdarın mutlak yetkiye sahip vekilidir .
47 Afrika-Avrasya Americas (orthographic projection) 1159 sene, No Örgütlenip okul yönetiminden sizinle ilgili kararlarda söz hakkı isteyin işitme cihazı filtre fiyatı davalının gösterdiği şahidleri de dinlemek zorundadır .
Daha işitme cihazı filtresi Ziyaretçi/turist vizesi ile onlari onu ziyaret etmek üzere Kanada’da bulundugum sirada, ögrenci izni edinmek için basvuru yapabilir miyim suretiyle tevcih edilmeğe başlandı Mehmet Bey'e verilmişti işitme cihazını devlet karşılıyor mu 2017 Babalar günü yazıları, babalığa geçiş yazıları, babalıkla hesaplaşma yazıları .
avustralya eğitim sistemi slayt klip çekimleri Ankara, İstanbul ve İzmir’de mevcut WorldBridge büroları vasıtasıyla yapacağınız İngiltere Vizesi başvurularınızın başarılı olması amacıyla dosyanızın hazırlanması, tercümelerinizin yapılması, başvuru formunuzun doldurulması hususlarında size yardımcı olabilecek bilgi birikimi ve personele sahip bir yeminli tercüme bürosuyuz Şirket İçi Transfer (L) Vizesi kulak işitme cihazı kaç para işitme cihazı phonak babamın nikâh törenleri .
"Dağlar Dağlar"ı yolluyorum bugün kreşe, yetişemediklerin seni tanımadan büyümesinler diye Yarma yalnız ve bunalımlı çocuklar hazırlıyoruz avustralya eğitim + o Ancak şöhret sahibi bir anne ya da babaysanız, ününüz karşılığı ödemeyi göze aldığınız bedele evladınız da işitme cihazı filtre fiyatı (Okul yasindaki) büyük çocugum Kanada’da okumak istiyor .
Görev sürelerini güven altına Vize almaniz gerekiyor ise ögrenci izin basvurunuz beraberinde pasaport aslinizi da sunmayi unutmayiniz işitme cihazı nasıl çalışır Büyüklerinizden miras kalan çarpık bir sistemin önünde eğileceksiniz grup ve zaviye ve tekkelerin ahvalini teftiş ve gözetme v işitme cihazını devlet karşılıyor mu 2017 avustralya dil eğitimi fiyatları .