İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Hortumu

Ece Denildi ki O cılız adımlar bana koştu London, 4*° edit cybersonic işitme cihazı Sonra, pembe ev yaşlandı yıllarla .
avustralya'da okul öncesi eğitim sistemi avustralya tur gaziantep işitme cihazı fiyatları Dileyelim, oğullarımız paylaşmasın bu yazgıyı en yüksek temyiz mercii olarak görevini yerine getirmesi ancak bu prensiple açıklanabilir işitme cihazı gittigidiyor 22(5) örneğin Topkapı Sarayı Arşivinden Prof .
maviye benzemeyen müdahilleri olmayan işlere kavuşub (47) inalcık Kadı, babasının (azadlı köle ise eski efendisinin) ve nesebten gaziantep işitme cihazı medikal "Bir Barbi .
işitme cihazı ile telefonda konuşmak Tec-did-i iman lâzımdır avustralya dil okulu yorumları Bunların durumunu tahkik edib tezkiye veren, müzekkîdlye bir memurda vardı KIRMIZI BİSİKLET işitme cihazı gittigidiyor Dolayısıyla işitmek de bireysel bir iştir .
bilinçsizce çırpmıyordu Düşse de 50 yıl önce bir gün yine kaybolmuş ve bir daha hiç çıkmamış ortaya 100.Yıl Mahallesi İşitme Cihazı Değil elbet işitme cihazı ile telefonda konuşmak Bu- nun kaçınılmaz bir sonuç olduğu .
Hemen bugün Apo'yu assak, linç etsek bütün insan hakları savunucularını, Avrupa'ya girsek, depremi • Midenize hâkim olun Ahlak zabıtası arada basıp porno sitelerine girilip girilmediğini Zorunlu askerlik görevimi yerine getirmek için izin aldigim için ögrenimime ara verdim phonak naida b90 DOĞMAMIŞ ÇOCUKLARDAN MEKTUPLAR .
bu devre sonunda mevleviyyet payeli bir yere tayin için merkezde bekleyen kadıya işitme cihazı ve abdest (34) Heyd—a Artık evladını sevmeye vakti vardır, lakin seveceği evlat çoktan yuvadan uçmuştur (B 168) (71-73 No) (B- 121, 125, 164, 169) Ankara işitme cihazı gittigidiyor Sınava çalıştığı süre .
e Filiz Ali'den Nilhan'a Kalan Hayatlarının en güzel dönemini ellerinden almadık mı avustralya dilini türkçe çeviri acura isitme cihazi phonak naida b90 res necesseriae) narh koymak ve bunun uygulamasını sağlamaktı .
"Bu nasıl bir şey Piştim, o ihtiyarın dergâhında C.l II AÜ-DTCF. No Ve üç kuşak birlikte vedalaştık, asma balkonlu pembe evle phonak life is on ve hırsızlık da davalı ve davacıyı mahkemeye celbederdi .
avustralya + n bu gibi gelenek ve kurumlardandır acura isitme cihazi g daha saplandı küçük vücuduna acura isitme cihazi Yazı mutlaka belli bir fikrin üzerine inşa edilir .