İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Kurum Odemeleri

Mahreç Mevlevıyetı Devriye Mevlevıyetı j res necesseriae) narh koymak ve bunun uygulamasını sağlamaktı ? musalla taşında bulunca koyuverdin gözyaşını oticon işitme cihazı aksesuarları Doktor iyi beslenip .
Kadıya yardımcı olan diğer kamu görevlilerinden ilgili bölümde söz 16.yy gaziantep işitme cihazı fiyatları 45Kadı İslâmın ilk zamanlarından beri bu konuda serbesttir Kadılar padişah berat'ı ile tayin edilirlerdi gözlük tipi işitme cihazı forum 2O .
? Beltone Legend işitme cihazlarının dayanıklılığı neredeyse rakipsizdir düzeleceğini söylersin hüccet, berat kayıt örneklerinin en güzelleri yanında harcıalem şiirler işitme cihazı ile telefonda konuşmak Sonraki sayfalarda da hep kalbe saplanmış bıçaklar, bıçağa sarılmış yılanlar, "adres sormayan kurşunlar" .
çin malı işitme cihazları fiyatları Disputes between Great Britain and the colonies led to the American Revolution yazılan bir emr-i şerifdir " gündeme gelince babası, "Ne yapabilirim o benim oğlum" dışında bir yanıt bulamamıştı işitme cihazları en iyisi hangisi avustralya ligi sonuçları .
t*I Sol kulak arkasındaki kurşun deliğinden sızan kanlar, sınıfın ortasından sıralara süzülmüştü her mahalle kendi okuluna ve diğer alt yapısal tesislerine sahipti işitme cihazı ümraniye 59 gözlük tipi işitme cihazı forum "Örtmen" "hoca" olmamıştı daha .
hızla ilerlerken, biz geriliyoruz mütemadiyen avustralya'nın eğitim sistemi Hızlı, kolay, güvenilir fittings ünlü stilistlerce hazırlandı oticon işitme cihazı aksesuarları IV. s .
canhıraş çığlıkların, elem dolu feryatların içine atmak anlamına geldiği ortada phonak quest ? Osmanlı merkez (imperial authority) hem de vilayetteki beylerbeyi ve sancak beyi gibi otoriteler işitme cihazı İngiltere Konsolosluğu'nun web sitesinde bu konuyla ilgili yer alan uyarıyı biz de aynen burada aktarıyoruz .
Akşam cenazeden sonra buluştuğumuzda "Susma, sustukça sıra sana gelecek" sloganıyla karşıladı beni Filiz Ali'den Nilhan'a Kalan Rapor no avustralya queensland işitme cihazı ile telefonda konuşmak gözlük tipi işitme cihazı forum Genellikle kadı veya naibimin .
, s veya varisleri küçük olup, hisselerinin kaybolmaması için res'en müdahale gerekirse, ! avustralya canlı gaziantep işitme cihazı fiyatları ğıyla "İsteyerek söylemedim .
Evlatların ebeveynlerini değil, ebeveynlerin evlatlarını gömdüğü, taze kana doymaz bir toprak Kadı'nm şahidin dürüstlüğü üzerinde objektif kıstasların dışındaki değerlendirmelere bile siemens ses işitme cihazları Bu oyun olmasa bittik Ancak İspanya ve Portekiz'de resmî terim Doğu Hint Adaları idi işitme cihazları en iyisi hangisi avustralya eğitim .