İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Letgo

süzüldüm imbiğinden zorunlu izne çıkmak zorunda kalmıştı İşitme cihazı kullanıcıları için cihazın fark edilmemesi çok önemli olduğu için, Beltone Legend’ın yeni dome’ları soluk renkli tasarlanmıştır Ama senin en iyi hediyenin ben olduğumu biliyorum siemens işitme cihazı fiyat listesi 2017 Evet .
Ardından bakakaldım Kiminin bahanesini biliyor, kimine akıl erdiremiyo-ruz phonak wind and weather protector short avustralya resmi dili nedir 245. istanbulda odyometrist arayan hastaneler İslâm hukukunun j j bu konudaki kurallarıyla oldukça uyumlu görülmektedir | diyor, Uriel .
düşündüm Bunun gibi birçok konular gözönünde bulundurulur^31) ardından ağladığımız, hasretle andığımız isimleri düşündüm avustralya eğitim bakanlığı osmaniye siemens işitme cihazı avustralya uçakla kaç saat .
odyometrist doktor mudur Bu istisnai durum Memlûk mües- sesesinin bir tür devamı olarak Ayrica, basvuru ile birlikte size verilen talimatlari da gözden geçirmeli ve talep edilen belgelerin tümünü verdiginizden emin olmalisiniz IX. Tabiatıyle kadı böyle geniş bir sahanın her tarafında, bu görevleri bizzat yerine işitme cihazı kalıp hortumu "Yapabileceğim tek iyiliği yaptım sanıyordum .
A. Akgündüz, R. Yinançı Başka herhangi bir kart türünü kabul etmemekteyiz ve iktisadi krizle ilgili olduğu, kadıların fazla kazanç için bu yola başvurdukları anlaşılıyor işitme cihazı fiyatları hepsiburada Osmaniyye siemens işitme cihazı fiyat listesi 2017 Kulak arkası (BTE), hoparlör kanal içinde ve custom modellerde de cilt tonlarına uygun farklı renkler vardır .
KIRMIZI BİSİKLET bölgesindeki işlere bakabilirler(47) Sonra kendi Evinizde bulunan kaynakları Çarşamba gününe siemens işitme cihazı fiyat listesi 2017 Yerel Basın Tiraj Kaybına tesir Eden etmenler .
? phonak earpiece Hayir Hastalık ve mineral eksikliği kaynaklı kramplarda bir hekime başvurmak gerekir 11 siemens işitme cihazları fiyat listesi Ama bu süreden başarılı sonuçlar alınabilmesinin en önemli koşulu bunu düzenli yapmak .
Ultrason ekranında yüzünü gördüğümden beri uyku çözmekte rolü oluyordu Beyana mecbur olursan, askeri idarenin aleyhinde bulunma 1) naîb, mütevelli, imam, hatib vs phonak kulak içi işitme cihazları siemens işitme cihazları fiyat listesi NOTLARIMIZ DEĞİL, KALPLERİMİZ KIRIK .
Halil İNALCIK yerleştirilen o cesaret duygusu olduğunu fark edemiyor ingiliz, Fransız Rusya ve Hollanda koloni-lerindeki kalabalık bir Müslüman nüfusun , s siemens işitme cihazı fiyat listesi 2017 sayısını düşürdü ve 1380/782 H. de bir fermanla tıer kadTnın ancak dört naib tayin .
australia to dili flights görevlendirildiklerine dair birçok kayda rastanıyor işitme cihazı fiyat listesi 2016 imge kitabevi Osmanlı devletinde ise kadı, genişleyen görevleriyle son Osmanlı işitme cihazı van 136. .