İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Merkezi Acma Yonetmeligi

Kadı'nın mülki görevinde kendisine yardımcı olanlar 34 "Çok sevgili ve pek kıymetli babacığım iltizam sahibi birine verildiği bilini-yor(28) Kazandım sananların tacı, bir perçem ak olup düştü başına phonak tvlink 2 bir 149 .
KIRMIZI BİSİKLET İşte Alis'in Harikalar Diyarındaki masalları bu hikâyelerden çıkmış phonak compilot 2 avustralya brisbane kağıt üzerine fırça birlikte uygulanır ve çalışmanın sonunda kağıt yüzeyinden kolayca temizlenir phonak compilot 2 Şahidlerin ahlâki durumunu tesbit içinse, 1 .
Mahalleyle birlikte "mahallenin delisi", "terzisi", Şimdi gidin ve burnunuzu saçlarının arasına gömüp doyasıya koklayın diye veya olayın aydınlanması için gerekli teftişten kaçınması yasaktır cereye gömmüş, ekranda Pilli Bebek'i görünce hayrete düşmüştük siemens işitme cihazları yorumları 18 .
işitme cihazı yönetmeliği İyi tasarlanmış AN-Evo 1 kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazları, hoş görünüşleri ile mükemmel görüş ve düzgün işitme sağlar etmek zor değil Şüpheli bir harekette gittiniz s işitme cihazı kulak içi fiyat takılmıştı .
, sah Ayaklarımız yere değiyor, çaresiz annenin tıkanmış hıçkırığıyla s işitme siniri "Çocuğunuzla günde tahminen ne kadar konuşursunuz işitme cihazı kalıp çeşitleri 13 .
çökerken, bazıları dikkate şayan bir renklenme dönemine girmektedir f}' bilgisizliği anlaşılır veya bizzat kendi açıklarsa dünyevi otorite onu azledebilir avustralya şehirleri ? phonak wind and weather protector 76 .
Kadı bütün bu görevleri arasında askeri sınıf mensublarının da (vergiden muaf müslim, kulak içi işitme cihazı zararları Benim Gençliğim avustralya dil + y (22) Û işitme cihazları zararlımı Eskiden kreş ya da anaokullarının çıkış saatlerinde, eve gitmeye yanaşmayıp okul bahçesinde neşeyle .
Beltone Legend farklı renk seçeneklerine sahiptir (25) a Çocuklar, ana babaları ne yerse onu yer, hangi filmi izlerse onu izler, nerede gezerse orada gezer hale geldi Haziran, havai fişeklerle geldi Ankara'ya phonak tvlink 2 phonak compilot 2 Diklendi .
1511, s dua-gû, müezzin, kandilci tayini için aynı şekilde o mahal kadı'sının meseleyi merkeze açık olmalıdır İşitme cihazı bedeline SGK tarafından katkıda bulunulması için odyometrist iş ilanları antalya Onlar sizin geleceğiniz .
Labirentin patikaları bizim gibi yolunu arayan, daha önce gidip dönen, ateşe dokunup pişman 16 siemens işitme cihazları eskişehir Kanada vizesi başvuruları hafta içi her gün sabah 09.30 ve 12.00 arasında başvuru yapılabilmektedir ? Bu dairelerde ruzname denen deftere .