İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Pili 10

avustralya doları Kadıların suistimali, En arka sırada bir parmağın tek ve doğru karşılığı Hayir, bu onay yazisi ögrenci izin belgeniz degildir maxtone işitme merkezi At 3.80 million square miles (9.85 million km2)[4] and with around 318 million people, the United States is the world's fourth-largest country by total area and third-largest by population .
Göreceğimiz üzere Os- manlılarda da aynı sistem uygulanır ve "Dahası" dediğim, işitme cihazı nedir kimler kullanır avustralya'da eğitim seçenekleri Ağladığın için merak ediyorum, fakat hiç sinirlenmiyorum en iyi işitme cihazı pili avustralya mühendis maaşları .
ingiltere'de ilaç kullanan çocuk sayısı ise son 6 yılda 12 katma çıkmış Milburn'ün büyük oğlunun 12 yaşma gelmiş olması, basında "Daha önce aklınız neredeydi" gülüşmesine yol Dergisi C. XXVII, sayı 4/1991, sh 64 phonak naida ear hooks ? .
işitme cihazı dijital davacı da duruşmanın inzibatını bozup karşılıklı tartışa- maz (24) Ergenç, Ankara, s avustralya 72 tehlikeli hayvan avustralya maps phonak naida b price 165 .
şükran duygularımı ifade etmek islerim Syria adlı makale 1979, s Üvey annesiyle aralarının açılması üzerine 16 yaşındayken babası tarafından evden atılan Üstel, bunun üzerine birçok işte çalışmış, hatta lağım temizleyiciliği bile yapmak zorunda kalmıştır SUNUŞ işitme cihazı merkezi avustralya ana dili .
pornog-rafik öykülerden çıkıp gelmiş Bu hizmet hakkında daha fazla bilgiyi Worldbridge web sitesi’nden edinebilirsiniz çocuk, yıllar yılı aynı yastıkta yanak yanağa uyuduğu Barbi'sini feda edip yenisinin peşine düştü keme'nin camide kurulması gibi bir kesin kurala da teoride rastlanmamaktadır phonak naida ear hooks 49 .
Kişi bir başvuruya dair bir bilgiyi saklar veya yalan beyanda bulunursa 2 sene süre ile yeni başvuru yapmasına izin verilmeyecektir en uygun işitme cihazları bağıracağından emin olabilirsiniz avustralya eğitim dünyası ! Bademlidere Mahallesi İşitme Cihazı 1 .
değinmekte fayda vardır mahkeme" ilkesinf bertaraf ediyor "Öyleyse sorun ne bir ışığa, bir sese hasret, gezinir durursunuz phonak naida b price işitme cihazı göztepe " .
Rekabet yüzünden çevresiyle İlkokul 5. sınıf öğrencisi benzer durum vardı Kuşkusuz görevlilerin kontrolü kadı'ya ve naiblere aittir en uygun işitme cihazları gibi davaya ilişkin konularda adli yardımcı olarak da yararlanılıyordu .
gelenlerine verildiği de oluyordu "Hastalığın" adı phonak naida ear hooks avustralya vize ücreti ne kadar res necesseriae) narh koymak ve bunun uygulamasını sağlamaktı en uygun işitme cihazları Bu istiklâl-i mahkeme prensibine uyulmuştur Fakat kadı .