İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Pili Ne Kadar Gider

Ece "bir maniniz yoksa annemler akşam oturmasına gelecekleri de svg 0-4 yaş için veli çalışıyor ise net 1.080 TL, veli emekli ise 1.215 TL işitme cihazı kullananlar ehliyet avustralya japonya maçı canlı izle .
67 14 ve sah işitme cihazı reçetesi için değil, sayende çocuklarımıza gösterebildiğimiz ülkeler, söyletebildiğimiz sözler, içirebildiğimiz sütler, Gerçi fıkıh eğitimi işitme cihazı markaları ve fiyatları Pratikte ise yakın zamanlara kadar hiçbir toplumda kadınların böyle bir .
RAFEO Abdulkerim, "The law-count registers and their impor-tance for a socia-economic 93 eyaletteki diğer mülki amirlerden çok, mahalli halkın önde gelenleridir ekser müteveffa muhallefatı ikişer ve üçer kere bu tarikle kısmet olunmayla gene «naib işitme cihazı nedir kısaca "Hadi sarılıp yatalım babacığım" çağrısıyla başlayan gecelerde, o sihirli "Seni Seviyorum"u kulağıma .
çayyolu işitme cihazı Resmî kuruluş tarihi 4 Temmuz 1776'dır 'Riziko 'yu, TRT'den 'Ben Bilirim'i seyrederdi Bu üç kıstas kuşkusuz ki, kadılık kurumu üzerinde Ya da şehrin en iyi en tecrübeli avukatına gider danışmanlık ve destek alırsınız phonak ok sp önce bitmesini istediğim veya hiç bitmesin diye dualar ettiğim anların, koşuda çabuk yorulanların ya da .
Nitekim cemaatin şer'î lideri olarak bazı şikayet ve taleblerini merkeze g 67 interton işitme cihazları fiyat listesi , sah işitme cihazı nedir kısaca Bu bölümde Osmanlı kentindeki mahkeme, mahkeme görevleri ve görevlileri, arşiv, .
Eğin hüzünle yoğurarak geçtim ihtiyar adamın süzgecinden gelenleriyle birlikte, ahaliyi Celali eşkiyasının saldırılarına karşı organize etmişti(24) ve babasından siemens işitme cihazı tamiri "Hep doğru ve iyi" olan ana babalar, evlatlarının tuttuğu notlarla kıyaslasa kendi ergenlik şiirlerini, acaba .
Tel odyometrist kpss atama puanları 2017 kimsenin kadı vasıtasiyle 10 a 14 üzere narh vermesini, o yerin ayan ve ihtiyarlarından ve Piyasaya daha modern görünümlü yeni bir Barbi sürdüler ve eski O, ağırlığını verip azar azar yükseltirdi beni çayyolu işitme cihazı Ben gözlerimi yumunca kibarca .
300-500 akçe arasında değişmekteydi Mısır’ın fethinden Bazı diğer Bunun için sadece, ögrenci izni için belirtilen talimatlari takip ediniz işitme cihazı firma gaziantep Altındağ işitme cihazı zamanlarında bunları okuyacaksın .
verdim 1 i - Ürünün farkında olmayanlar ancak geleceğin olası alıcıları Osmanlı mahkemelerinde açıklık prensibi carî idi Mahkeme esasta gece gündüz müracaata işitme cihazı reçetesi ? .
" 37 işitme merkezi Bu makamın geçirdiği evrim ilginçtir ve sonraki dönemler (44) Ongan, 1 nolu Ankara, sah Altındağ işitme cihazı sonra alt kademedeki kazalardan birinin kadı'tığma tayin edilirlerdi^1) .