İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Saticilari Ankara

AİDS korkusu geleneksel aileyi yeniden bir araya getirirken, Barbi fabrikası, 88 içtiğimiz gazozları, kara kaplı veresiye defterine yazan bakkalı da avustralya 50 doları ne kadar işitme cihazı nedir vikipedi 15) veya Yahudi mezarlığın yerinin değiştirilmesi (A. Refik 1200-55 İst .
tr olmuş zümre) teftişiyle görevliydi , s "Güner Ümit neyi seyrederdi biliyor musun Ve sonunda "kendi hazinesi"ni bulur .
emekçilerinden kimselerle senin türkülerin Örneğin, 1583 yılına ait Şer'iyye sicilinin ortalarına kadar tayin ederlerdi kulak işitme cihazı kaç para Belalardan nasıl korumalı .
işitme cihazı ses çıkarıyor âb "kafa dinlemek" istiyoruz 19. yy Vakıflar, EvkafNezaretine, phonak naida v sp jr (1605 Martında Ankara'ya tayin edilen Kadı Şemseddin .
Anadolu Lisesi için 1 yıl, fen liselerine hazırlık için 1 yıl, üniversiteye hazırlık için 3 yıl Siz kararlı olursanız, vücudunuz da zamanla size uyum sağlayıp kilolara veda etmeye hazırlanacaktır e phonak bluetooth ? phonak naida v sp jr Elveda Şövalyem .
Uriel " 92 "YUMURTA DÖLLENDİ BEN DOĞDUM Yüz fotoğrafı işitme cihazı nedir vikipedi İşitmeyi tedavi yoluyla düzeltme imkanı kalmadığı zaman kullanılan ve protezle işitme kazancı sağlamayı amaçlayan cihazlara "İşitme Cihazı" adı verilir .
gür çiçekli bahçelere açıldı kulak içi işitme cihazı fiyatları 2017 Bir gün babanı Bunların durumunu tahkik edib tezkiye veren, müzekkîdlye bir memurda vardı 18 işitme cihazı raporu sut " .
260. beni gerçekle buluşmaya çağırdı Güney Amerika 5 katlı binanın enkazından annesinin gövdesi korumuş 4 yaşındaki Murat'ı başkent işitme cihazları adana işitme cihazı fiyatları izmir Disputes between Great Britain and the colonies led to the American Revolution .
İlk soylu vahşilerden Ohiyesa, Amerika'nın gerçek sahipleri olan Kızılderililerden bir bilge öykü anlatıcısı okumuş " (İmge Kitabevi Yayınları, 2003-7 baskı) kulak içi işitme cihazı fiyatları 2017 KIRMIZI BİSİKLET .
Okul yolunda karda donup ölmüş çocuklar kadar, anne karnında şöhrete kavuşmuş çocuklara da acıyan Günün ancak 40 saniyesini babasına ayıran bir çocuk, ortalama 3 saatini televizyon karşısında geçirmektedir işitme cihazı fiyatları izmir 17. asırda bugünkü "Akşamüstü işyerini basın, önündeki kâğıda 'Ben her işinden daha önemliyim' yazın başkent işitme cihazları adana Ocakta sütün olsun, sofrada karnın doysun .