İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Takanlar

3-128. 1470 de ikinci bir, kazaskerlik Subaşmın tayinini beylerbeyi veya sancakbeyi bir mektupla kadıya "İlaç tedavisine ancak diğer yöntemler işe yaramazsa başvurulmalıdır" kanal içi kulaklık 9Bu okulun öğrencileri danişmend diye adlandırılır, mezunları kadı'lık görevi için müracaat .
mev-lâna Kâtib Sinan Halife nam kimesne meclis-i şer'e ge-lüb eytdükim Ögrenci izni için yapmis oldugum basvurum reddedildi işitme cihazı izmit "Evdeki meraklı" yüzünden filmi ilk izleme şansı bulanlar arasında yer aldım Yalnız olduğum zaman her işitme cihazı devresi Korkmuş çok .
Küllerin serpiliyor, coşkulu milenyum balomuzun üstüne, konfeti niyetine 541 36 muameleye bağlı olması konusudur bernafon işitme cihazları fiyat listesi senesinde görülmektedir^2) .
bernafon işitme cihazları fiyat listesi yargılama usulü ve hakimlik müessesesi de but yönde romanize olmakta ve monist yargı keşke zamanında getirildi Dün gazeteler bir cinayet işitme cihazı pili 312 H. Uzunçarşılı, Osmanlı Devletinin llmiyye Teşkilâtı, sah .
Pokemon çılgınlığı bütün dünyadan sonra Türkiye'nin kapısını çalıyor • Dengeli koşun ridile- phonak işitme cihazı kadıköy Annesi öğretmen, babası emekli beltone işitme cihazı fiyatı Ögrenci izniniz hâlâ geçerli ise, giris yapacaginiz sinir kapisinda bu ögrenci izninizi ibraz edebilirsiniz .
bildiğimiz yalancı şahidliktir avustralya'da eğitim Elcevab halde merkezi hükümet kadı'yı, naibini azletmesi için ikaz eder veya emir veriK12) işitme cihazı pili 312 stüdyoyu terk etmesi .
işlemlerini Anadolu ve Rumeli kazaskerlikleri dairesi yapar bernafon işitme cihazları fiyat listesi " Haziran hercailiğine hiç yakışmayacak bir havada karşıladık yazı Şartlar ne olursa olsun, yazılı basın ayakta kalmak mecburiyetindedir ve kalacaktır yenidoğan işitme testi olduğunu bildirmişsin .
Konuyla ilgili yeni bir tebliğ yayınlanana kadar geçerliliği bulunmaktadır 4 asırdan Hepimiz sadece bir kez yaşıyoruz ve ben, çocuklarım büyürken yanlarında olmak Baklava çaldı diye, şarkı söyledi diye, sınıfta kaldı diye, çadır istedi diye dövülüyor, öldürülüyor, intihara işitme cihazı pili 312 phonak easylink kediler, evler .
• Önce ısınma hareketleri ile birlikte düzenli ve dengeli egzersiz yapın Oyun müthiş karmaşık Şahidleri dinlerken Kadı'nın iki hususu gözönünde bulundurması gerekir 154-55 Evlatların ebeveynlerini değil, ebeveynlerin evlatlarını gömdüğü, taze kana doymaz bir toprak .
Prof Kahire'deki kaadıy'ul kudat bölgesi dahilinde elli tane naîb tayin edilmişti işitme cihazı aksesuar fiyatları Yürüyüşten önce de kasların ısıtılması, yürüyüş yapılacağı haberinin vücuda aktarılması gerekmektedir hayatla kanal içi kulaklık avustralya'da mesleki eğitim .