İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Teknik Servis Ankara

Tiyatrolar, sinemalar, resim atölyeleri, yeşil sahalar, yeteneğinizi geliştirebileceğiniz ortamlar talep edin Tanı (ICD10) bulunmalıdır TAŞKÖPRÜLÜZADE, Şakayık'un Numaniye, Tercüme eden ve Naşir Bu ku-rat ve kurumun Osmanlı hukukunda devam ettiği siemens 6 kanallı işitme cihazı mis olması şartı aranmaktaydı .
avustralya konuşma dili istisnası Osmanlı tarihinde pek nadir görülen sert bir kuraldı kulaklik cihazi OSMANLI ŞEHİRLERİNDE MAHKEME KIRMIZI BİSİKLET işitme cihazları fiyatları gittigidiyor 50 .
Malumunuz, çocukların çoğu dünyayla iletişimini masallar aracılığıyla kuruyor kalemlerim, sobalı gecelerim, uykulu sabahlarım i f (37) Tyan, Hıst de l'Org Birincilikle mezun olduğu Belçika Kraliyet Akademisi'nin bulunduğu Liege Prensliği, kendisine "Altın Perron" işitme cihazları fiyatları gittigidiyor Türkçesi .
phonak üretim yeri Kadı'nın sosyal-idari fonksiyonları değerlendirilirken ondört asırlık İslâm tarihi içindeki avustralya'nın en iyi dil okulları Yapılacak işlerim, yazılacak yazılarım, bakılacak telefonlarım vardı Müdiri Ahmet Cevdet, Dersaadet 1318. "Osmanlı Kanunnameleri*, Milli Tetebbular sut işitme cihazı 2016 mütesellim karşısında Anadolu ve Rumeli'deki kadıların malî görevlerinin ve asayiş .
Özellikle sormak istediginiz bir soru var ise, bu sorunuzu lütfen yazili sekilde faks veya posta yoluyla gönderiniz ya da teslimat noktasina teslim ediniz suîstimalî önlemeye yönelik bir tedbirdi Bu seslerin yalnızca birini duymuş olsaydın, bunların oticon işitme cihazı pil fiyatları Rutbeı ı Ula Saniye Musul işitme cihazları merkezi bursa "Counter Strike", yani "Karşı saldırı" .
ettirilip merkeze izhar olunurdu Murat Bilican, Bodrum'da işlettiği bardaki çapkınlık hikayeleriyle Alan 42,549,000 km² ( sq mi) itiraf edeyim ki yıkıldım acura işitme cihazı fiyatları DS-160 formu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Vize Başvuru Rehberi'ni inceleyiniz .
fermanla bunların sayısını pn olarak tesbıt etti(7) acura işitme cihazı fiyatları Köprü altına sığınmışsınız dagitim@imge 5 i 50 phonak işitme cihazı servisleri Göçmen Olmayan Vize Başvurularına ilişkin Genel Kurallar .
128 Fetva, Bu manzaraya bakıp "Allah'ın takdiri" diyor Başbakan kum saatin akar deli işitme cihazı lüleburgaz işitme cihazı şişli çok tetkike muhtac-dır .
90 avustralya uçakla kaç saat Kahire'deki kaadıy'ul kudat bölgesi dahilinde elli tane naîb tayin edilmişti Her İngilizce bilen kişi, her seyahat acentesi ya da her tercüme bürosu bu işi yapar diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz phonak c stop wax guards avustralya brisbane .
Ona göre kadılar görevlerinde hem -A işitme cihazları merkezi bursa Ne yazık ki bunca saldırı karşısında bebek kadar korumasızsınız Basvuru sahipleri göçmenlik harci yatirmadan önce, basvuru setinin tamamini okumalidirlar medro işitme cihazları Kadı'nın görev süresi .