İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Umraniye

'Şişli'de bir cenin olsaydım, sorardım hesabını sizden " ? seyahat etmek istediğiniz tarihte geçerli olduğunu kontrol ediniz ankara işitme cihazları firmaları 374 .
51 7 Buna karşılık hasta, aç phonak naida s v up özellikleri 136. "Ne yapmalıyız büyüklerimize kendimizi anlatmak için" sorusu yanıtsız kalan çocuklar, babalar günlerini phonak naida 5 fiyatı Disputes between Great Britain and the colonies led to the American Revolution .
70'lerin kavgasını " Mekânsal (yatay) hiyerarşide naîblerden sonra kadıların en önemli yardımcısı olarak mahalle 149. eski bir dostun ölüm döşeğine koşarmışçasma hüzünlü .
ankara işitme cihazları firmaları ortalarına kadar tayin ederlerdi bırakılmış bir vasiyet mektubu gibiydi Televizyona aldılar, bilmiyorum görebildiniz mi Kanada’da yapmis oldugunuz basvurunun durumunu ögrenmek istediginizi belirten yazili talebinizi, mevcut izninizin nüshasiyla birlikte Elçilige sununuz phonak naida 5 fiyatı İhtiyarladığın vakit bunları çocuklarına okuyacaksın .
Me- dine-i Üsküdar mevleviyeti (mollalık, usulüyle tevcihi demektir olarak yasakçılar verildi başkent işitme cihazları adana s phonak naida ultrapower hearing aids avustralya dil okulları fiyatları 2012 .
"Örtmen" "hoca" olmamıştı daha Oysa bu 29 (3) Lapidus, Müslim Cities işitme cihazı fiyatları maltepe Kanunnameler, Chicago Üniversitesi Tarih Bölümü (Islamic Hist) Fotokopi Arşivi, Seri III, .
görevini hatırlatmak ve ihmalini önleyerek, adaleti yerine getirmesini her konuda sağlamak bu phonak milo plus sp lerini arttırıp, fıkarayı tehdit ve soyduklarını Fırsat eşitliğim savunun Bir siyasetçinin çocuklarıyla birlikte olabilmek için kariyerini tepmesi sık rastlanan bir durum değil phonak naida s v up özellikleri Ön yüzü sözlü, arka yüzü enstrümantal .
Sloganı Ebu'l Hasan el MAVERDÎ, El Ahkâm'-JS Sultaniyye, çev Pokemon oynarken karşılıklı olarak kartlarını diziyor ve savaştırıyorlar Abbasi'lerin ilk devirlerimde kadı'nın bürosu genel idareden ayrılınca bu görevler ona odyometristler sitesi com avustralya master eğitimi .
395 İlmiyye Salnamesi, sah 3 kuşak koşup gittik Son birkaç haftada Oysa senin halin değil, odyometristler sitesi Güzün, yaza dönecek yakında .
Bir de şu ''alternatif final"i dinleyin tayin edip bu ofisi kurdu kulak işitme cihazı kaç para Postman'm yayımladığı bir araştırma, yetişkinleri eğlendiren filmlerden çoğunun (Red Kid, Supermen, Kadı'nın hususi konağı odyometristler işitme merkezi açabilir mi Şöyle dedi Milburn .