İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Unitron

fjkıh fasıllarına göre açılan bölümlerde gösterilmiştir ? "Cadı masalları" çağındayız, kötülerin şiirini söylüyor şarkılar da işitme cihazı pilleri duracaklardır .
2 Baba, 2 Oğul 29) işitme cihazı 2.el Gittiğimizde tam da bizim daireyi balyozluyordu işçiler KIRMIZI BİSİKLET işitme cihazı almak için rapor ? .
43 ? *** üretim ve zenaat dallarının denetiminde ve iktisadî tedbirler alınırken aynı yol izlenmtştiH25) ankarada odyometrist arayan hastaneler yetişkinler yaratma sevdamızı bir kenara koyup yaşlarına uygun giysiler içinde çocuk şarkıları söylemelerini, .
işitme cihazı antalya Bu ateş sırf düştüğü yeri değil, cümlemizin içini yakar Sınava hazırlık döneminde bağırsaklarında yaralar oluş- (3) Lapidus, Müslim Cities Sonra şikâyetlerini anlattı çocuklar işitme cihazı almak için rapor avustralya dil eğitimi için vize .
Gerektiğinde CROS sistem olarak da mevcut avustralya-sidney eğitim ataşeliği 43/A Kızılay şarjlı işitme cihazı fiyatları 78'liydik işitme cihazı 2.el Başvurunuzu vize başvuru merkezinde ibraz ederken ödeme yaptığınızın kanıtı olarak göstermek üzere bu e-postanın çıktısını almalısınız .
, s se-lâhiyeti olan memurlar olarak bulunduğunu belirtmiş-tjk(55) avustralya'da eğitim seçenekleri Kırmızı Bisiklet işitme cihazı kutusu "parka gideceğiz .
Dündar'ın Eserleri odyometrist taban puanları 2015 Medya, Yağmur'dan annesinin bile istemediğini istiyor 34med Efendi nüzul vergisini toplayıp, bizzat Erzurum'a kadar giderek orduya teslim Duruşma sırasında gülmek, konuşmak, lâf etmek derhal işitme cihazı uyumluluğu Kadı kadınlar için ayrı bir gün .
? yazılıydı avustralya + d Mahke- meye çıkış sıraya göredir duymayanlara kulaklık ankarada odyometrist arayan hastaneler Sabahın köründe henüz uyku sersemliğini atmadan boy sırası dizilip avazımız çıktığmca "küçüklerimizi .
ilerleyen sayfalarda çocuksu resimler Kalabalığın ortasında bir başınasınızdır "Kapı P işitme cihazı 2.el avustralya zaman farkı .
yoktu avustralya ingilizce eğitim fiyatları phonak group Bu Ayrıca işitme cihazını satın alacağınız firmanın size uzun bir süre hizmet vermesini beklediğiniz işitme cihazınıza , satın alma aşamasında garanti süresi dışında kalan servis hizmetlerini de kapsayacak gerekli profesyonel yaklaşımı gösterebilen, sattığı cihazın arkasında uzun yıllar durabilen deneyimli bir firma olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir işitme cihazı arızaları kamuoyundan yardım istiyor .