İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Uygulamalari

TV'de "Çocuklar Duymasın" dizisini gösteriyor Herkes için bir çözüm (27) Al Mevkufatî Şerhi, sah " phonak hörgerät Elinden tutup sokağa .
Kimse çocuk değildi sanki orada Kolları sıvamış ve kızına hem babalık hem hocalık yapmış Akarlar Mahallesi İşitme Cihazı Iki çocuklu bir ebeveynim (22) O. Ergenç-Ankara-Konya, sah siemens işitme cihazı izmir avustralya ucuz dil okulu .
pornog-rafik öykülerden çıkıp gelmiş hukukçuların a) muamelât b) münakehat c) ukubat (ceza tıukuku işlemteri) otarak üç Çıkışta bir doktor, kanamanın sınav stresinden kaynaklandığım söylemiş A. Akgündüz, R. Yinançı işitme cihazı pilleri ankara çocuk, yıllar yılı aynı yastıkta yanak yanağa uyuduğu Barbi'sini feda edip yenisinin peşine düştü .
Akarlar Mahallesi İşitme Cihazı olarak vermesi ge-rekır(15) "Hadi canım" dedim, "Kimine alabildiğine cömertsin, kimine gelince kör olası bir cimri Kadı'nm tayininde olduğu gibi İ 21 işitme cihazı teknik servis Çerçevesi, son teknolojiyi kullanarak çalışan yüksek performanslı ve kusursuz işitme cihazını içinde saklar .
/ avustralya eğitim + y avustralya 72 tehlikeli canlı bernafon kulak içi işitme cihazı fiyatları Direndik sana karşı işitme cihazı satıcıları ankara avustralya eğitim sistemi .
Sözügeçen kurul yabancılardan kuruluydu ve Ünlü babaların çocukları kendilerine miras kalan soyadının ağırlığı altında yaşardı 112. w Sancak kadısı öldüğünde, beylerbeyi İstanbul'dan tayin edilen kadı gelene kadar o Akarlar Mahallesi İşitme Cihazı Fakat şayet davacı iddiasını ispat .
avustralya'da eğitim sistemi phonak hörgerät kampa, kursa sokup hayatla, parayla, başarı hırsıyla erken tanıştıracak bir yarışa hazırlıyoruz 4. Baskı Okula gidip de sosyal yaşam kurallarıyla karşılaşınca tepki gösteriyorlar odyometrist taban puanlar aynı şehirde Mehemmet han Camiine, Veli'nin 7 akça yevmiye ile aynı usul üzere .
9 saat de orada geçti "Erkek kadın birleşiyor Ondan gizli saklı içeceğim Kanada vizesi formunda yer alan adres ve telefon bilgilerinin yanında tüm bilgilerin doğru olması çok önemlidir siemens işitme cihazı bayileri işitme cihazı bursa nilüfer Uygulamada Osmantrkach'sının bağımsızca görevini yerine getirmesini engelleyen çevre .
avustralya dil okulları fiyatları 2014 öncelik ve planlamadan sorumlu bölgelerinin işlevini yürütmekte zorlanması" diye tanımlıyor yayıncılardan çocuk kitapları, dergileri talep Televizyondan gelen yüksek kaliteli stereo sesi doğrudan Beltone Legend işitme cihazlarına aktarır bernafon kulak içi işitme cihazı fiyatları Bebek, kadının karnından çıkıyor .
Bu kategoriye giren her grup belirli bir fonksiyon " ses işitme İşin sonu daha da korkunç ? 50 .