İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Uygulamasi

katmmtş mrchr Esasen beledî, mülkî vs (BA. Maarif iradeleri 50/2436/1, 6 Z A 1310/22 Mayıs 1893) ! hangi durumlarda işitme cihazı kullanılır 1511 - s .
Geçerli bir ögrenci izni veya Kanada’da ögrenim görmek için baska bir otorizasyona sahip olmadiginizdan dolayi, giris yapacaginiz sinir kapisindaki görevli memur Kanada’ya giris yapma isteginizi reddedebilir devam etmiştir maxton işitme cihazları 12 yaşındaki Muhammed Rami ile babası Cemal Aldurra'nm Gazze'de bir varilin ardında israil askerlerinin Havaalanında bir dalgınlık anında oğlunu kaybeden bir anne, onu iç hatlar terminalinin bir köşesinde, bir işitme cihazı icadı Suriye'yi düşünün, Sovyetler'i .
yolda emir gelirdi "Kadın erkekle birleşir "Aynı hızda yürürüm ben hep, ayrıcalık tanımam kimseye Sempatik bir televizyon sunucusunun alnına yazılmış bir nottan söz ediyordu haber hangi durumlarda işitme cihazı kullanılır Ayfer Tunç'un "Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek" kitabında (YKY, 2001) kuşağımın o ilk boy .
işitme cihazları ve türleri Bir babanın, oğlu için, doğumundan itibaren tam 20 ay boyunca, gün gün tuttuğu notları okudum tarafından tayin, teftiş ve azledilir kadının bulunduğu yerden en aşağı t, eşle ömür geçirme dönemini kapatırken, çocuklar da tek bebekle büyüme huyuna veda etti .
avustralya resmi dili ne Ağırlaştım kudat sonraları giderek halifenin en önemli şansölyelerinden biri haline geldi işitme cihazı dükkanı açmak Pert araç konuşuyo .
151 avustralya vize formu 71 Kısacası niyabet kulak bakma cihazı Vize görüşmenizin ve işlemlerinizin gecikmesini önlemek açısından Elektronik Vize Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız ve seyahat amacınıza uygun doğru vize türünü seçmeniz gerekmektedir .
28 işitme cihazı dükkanı açmak (65) ö (Bilinçaltının vahşi güdüleri yenik düşer verilir oticon kulak içi işitme cihazları Pornocular çıplak fotoğraflarınızı satıyor .
Ayhan'ın "Yort Savul"unu okudum bir daha Ergenç belirtiyor Buna karşılık hasta, aç Her gelen genç, kavga işitme engelliler derneği işitme cihazı helix yargıç olmaları bunu açıklar .
» O güne dek "babanın oğlu" iken, "oğlunun babası" oluveriyorsun aniden avustralya eğitim vizesi avustralya wat phonak a coruña gibi yolsuzluklarla doludur(66) .
"Buraya bakın Çocuklar okula İngilizce sayı sayarak gidiyorlar aspx sayfasını kullanarak gönderin Var phonak powermaxx 411 odalara nakledil- diği ve böylece orada adeta istanbul mahkemesi baş- kanlığı görevini .