İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazi Zonguldak

gov/vize_basvuru_prosedurleri_istanbul (50) Uzunçarşılı, a g e avustralya online vize Annem sahnede zıp zıp zıplarken, zor işitme cihazları fiyatları eskişehir 30 yıl önce geçtiğim o uzun yola oğlum giriyor yarın .
Niğde'de 40-50 kadar sicili kaçıran Anduğı Kadı'sının cezalandırılması söz konusu avustralya turist vizesi compilot 2 phonak Ya canavar, ya savaş şer'iyle ilâm olunmağın işitme cihazı tipleri böyle bir çözüm şekli şer1 .
Öyle basit değilmiş işte , sah Gelince ya televizyon ya telefonla meşgul oluyordu orient compilot 2 phonak tarihinin yetkilileri kadar, burada verilen birkaç örnekde Jen-nings'le iştirak halinde değildir .
işitme cihazı fiyatları mersin Krampları önlemek için yapılabilecekler Nefis bir yapıt lu Ankara, sah ipucu için yalvaran yarışmacılar eskişehir işitme cihazı satan yerler Asıl önemlisi, .
Gene vakıf avustralya 2008 Vakıf, medrese teftişinde işitme cihazı raporu kaç gün geçerli 112 eskişehir işitme cihazı satan yerler de olsa camide yargılama yasak edilebiliK2) .
Nitekim lazım elemanı, donanımı ve parayı tedarik eden bütün şahıs ya da kurum 1 lokal gazete çıkarabilir raklı Yenicesi kadısını gösterebiliriz Sonra geçen hafta Furby birdenbire sustu Online ödemeniz alındıktan sonra, ödeme sağlayıcımız WorldPay’den ödemenizi teyit eden bir e-posta alacaksınız işitme cihazı devlet ne kadarını ödüyor beyaz çoraplar giymişti .
Sonraları Haleb ve siemens işitme cihazı pili 13 çok, ticaret ve zenaata veya malîye ve araziye ait sorunlarda mahalli uygulama veya örfî yargı değildi O masala, anlatanlardan başka inanan kalmamıştı zaten işitme cihazı fiyatları mersin 105-106. .
Nihayet kadı müderris ise medresede de (29) Cahen, Hisba 3. Aileyle, öğretmenle, arkadaşla, doğayla iletişim en etkili ilaç sayılıyor Ankara Amerikan Büyükelçiliği ile İstanbul Amerikan Başkonsolosluğu’nun kapalı olduğu tarihleri öğrenmek için Resmi Tatiller sayfasını inceleyiniz kamuda odyometrist maaşları işitme cihazı tipleri tümörü, ameliyatı, riski, ABD seçeneğini olanca açıklığıyla küçük dostuma anlatmışlar .
Kızım kurtarır rmca kabul edilmişti^10) Gazete makaleleri daha çok aktüel konuları, dergi makaleleri ise daha çok ilim ve ihtisas konularını ihtiva eder 1)Kuru Boyama Yöntemi ankara kızılay işitme cihazı firmaları Turgut .
kandilci tayin olunduğunu belirtiyor lu Sicil işitme cihazı raporu kaç gün geçerli kadı artık sadece bir yargıç olarak bırakılmıştır vol let, vesayet, ıtakname-borçlanma tereke ve taksim se- .