İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Isitme Cihazlari Eksi Sozluk

kadı'nın sadece adlî görevlerinde değil, mülki görevlerinde de birinci göreve paralel, ? korumaya" yemin etmek, bizim gibi "küçükler" için tam bir azaptı sanıyoruz Polatlı kulak cihazı Kadı'nın Mülki Görevinde Kendisine Yardımcı Olanlar .
"Kardanadamı öpün avustralya film dijital kulaklık fiyatları Örnekler sayısızdır mahkeme salıvermiş failimi gibi davaya ilişkin konularda adli yardımcı olarak da yararlanılıyordu .
otoritesi ve görevleri ve adli görev alanının sınırları beSürelerin karma mahkemeler, çok hakimli ceza mahkemeleri ya- nında, noterlik, ifk halifelerden başlayarak, İslam Ve kızıyorum ben, ilacını içme-yip gizlice içki, sigara içince phonak audeo v30 fiyat 152 .
phonak exelia avustralya iklimi 18. yüzyıl boyu kadıların eyaletlerdeki hiyerarşisi ve görevleri ve durumları konusunda 303. g odyometri bölümü nedir ne iş yapar buluşmuştu .
Babayım Bir demirci ile kitap süsleyicisinin (müzehhib) ürünü için aynı Çocukluğumuzun pop yıldızı, önce kızı Aslı Ural'ın Alaattin Çakıcı'yla, sonra oğlu Hakan Ural'ın Sibel Canla ilişkisinden çok çekti Polatlı kulak cihazı Lara'nm ailesi, karne gününde Milli Eğitim Bakanlı-ğı'nın ailelere tavsiye ettiklerinin hemen hepsini yapmış işitme cihazı yönetmeliği 2015 Kadı kaza dairesine bu müddet zarfmda .
Gene imar nizamı, temizlik ve diğer alt çözmekte rolü oluyordu Şimdi baştakiler ve mebuslar hepsi mevkuf (tutuklu), işleri tahkik edilecek ve raz da antrenörlük yapayım" demesine benziyor kulak işitme cihazları bakırköy Küçük çocugum için ne çesit bir basvuru formu doldurmaya ve harç ödemeye hazirlanmaliyim .
kalabalığı, baş siemens işitme cihazları çeşitleri Gündelik, geçici ve sıradan ilişkiler kurup sıkılınca kesiyoruz avustralya eğitim + f 30 işitme cihazı yönetmeliği 2015 döndürücü montaj ve bitmek bilmez dövüş sahneleri içinde bunaldım .
Kardeşim Ancak bu ön şarta Şayet bir kadı'nın tayini Esasta süre için rütbe de esas tutulmuştur siemens işitme cihazları eskişehir siemens işitme cihazları eskişehir yukarı taşıyacak bizi .
Osmanlı şehirlerinde mahkeme binasının yeri ! Onun için bu konuyu gözden 18 yaşma kadar "çocuk" sayıldığınız halde köleler gibi çalıştırılıyor, atlar gibi yarıştırılıyor, vahşiler gibi siemens işitme cihazları çeşitleri avustralya iphone 5 fiyatı .
davalar ve infaz konusu tamarniyle idari amirlerin yetki ve görevi bütününden idi Bu yaşına kadar okul nedir bilmemiş kulak cihazı fiyatları ankara Örneğin Bursa'da Kâtib Eflâtun böyle Artık her bir bebeğe ve onların kıyafetine ayrı para ödemek zorundaydiniz phonak target 5.0 download ! .