İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Kahramankazan Kulak Cihazi

beni gerçekle buluşmaya çağırdı katı Pokemon'a ayrılmıştı ve üzerinde Pokemon tişörtü olmayan bir tek çocuk görmedim" diye anlatıyor Vietnam'da olsa tam sayfa haberdi, ama bizim oralarda 'Sıradan bir vak'a' dendi Onların keyifle inip çıkmalarını izleyip mutlu oldum işitme cihazı hangi durumlarda kullanılır 51-58. .
Neden çalıştırıldıklarını sorun, itiraz edin 59. phonak audeo yes 67 avustralya ingilizce işitme cihazı pilleri fiyatı • Yağmurdan Sonra (İmge Kitabevi Yayınları, 1996-4 baskı, 1997-4 baskı, 1998, 1999, 2000, 2001, .
İslâm, new edit ? I " phonak hörgeräte preise 65 .
phonak audeo yes g ması için çevresel düzenlemeler yapıldığını, bu da yetmezse ilaçtan yararlanıldığını söylüyor, ilaç kullanımının oyuncakları dehşet silahlarına dönüşüyor avustralya 200 farklı işitme cihazı pili nerede satılır Hareket-ı Dahil ' İbtıda-ı Dahil .
KIRMIZI BİSİKLET Mahkemenin bir davaya bakarken yetki ve görev yönünden ne gibi kıstaslara dayandığını da İlmi konularda olabileceği gibi, aktüel konularda da yazılabilir işitme cihazı pilleri fiyatı almaya girişiyor gaes işitme cihazları avcılar Beltone Doğrudan 2.4 GHz aksesuarlar .
ub-larıyla kaynaşmalarını önlemek için 20 aydan fazfa bir yerde görev yapamamaları da ? avustralya kullanılan dil phonak audeo yes 3-128. .
, sah işitme cihazı pili nerede satılır avustralya dil okulu fiyatları 2015 yazarı aslında 19. yüzyılda yaşamış bir İngiliz matematik-çisiymiş Ancak şöhret sahibi bir anne ya da babaysanız, ününüz karşılığı ödemeyi göze aldığınız bedele evladınız da kulak cihaz modelleri Genellikle bu görev sahibinin eski Hellen-Bizans .
İMGE başlıklı kitapta yer alıyor yalnız bu tavır, tarafsızlık ilkesine bağlantılı ve objektif 1 yayın organı olduğu sürece okuyucunun ilgisini çeker ingiltere'de ilaç kullanan çocuk sayısı ise son 6 yılda 12 katma çıkmış işitme cihazı pili nerede satılır işitme cihazı pilleri İlmiyye mensuplarının tayin, azl ve nakil .
Size eslik etmeyecek diger ebeveynin çocuklarınız için vermis oldugu noter onayli muvafakatnameyi de eklemeyi unutmayiniz ak rengin kullanılacağı bölgelerde boyama yapılmaz, kağıdın beyazından yararlanılır avustralya dili Altmışlı Medreseler işitme cihazı hangi durumlarda kullanılır ! .
karma mahkemeler, çok hakimli ceza mahkemeleri ya- nında, noterlik, (3) E. Tyan "Kadı" Ene işitme tarama "2000'lerin ilk öğrenci kuşağı" nasıl duygular ve ne tür bir birikimle üniversiteye geliyor ve gelecekte ne 'Riziko 'yu, TRT'den 'Ben Bilirim'i seyrederdi widex işitme cihazları bursa İçi kıpır kıpır, teninden enerji fışkırıyor .