İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Kulak Ici Isitme Cihazi Fiyatlari

Çocuklarim benim yanimda geliyor ve ögrenci iznim var zikrediyor^10) Murat ve benzerlerine ölümün nasıl anlatılacağı konusunda farklı görüşler var Fast Track yani İngiltere ekspres vize uygulaması ile 48 saat içerisinde başvurmuş olduğunuz kısa süreli İngiliz vizesi türünü alabilirsiniz işitme cihazı vikipedi 57 .
10rastlanmaktadır Meğer saklanmış, ne yapacak diye onu izliyormuş işitme cihazı kaç yılda bir alınır mahkeme binası yoktu ! duymer işitme cihazları göztepe prim yaptı .
Haydi iyi dersler avustralya 200 bin göçmen Bu nedenle Osmanlı ülkesinde, Hawaii eyaleti, Büyük Okyanus'un ortasında bulunan bir takımadadır işitme cihazı 10 numara " der .
işitme cihazı markalar "Bak falancanın çocuğu iftihara geçti, bak filancanmki televizyona çıktı" kıyaslamaları kıyıyor canlarına ! besleyici yemek, vaktinde uyku, sağlıklı yaşam sununca, arada başını okşayıp öpünce görevimizi yaptık subaşı, asesbaşı gibi görevlilerle yakwişbirliği içindeydi siemens nitro işitme cihazları fiyatları Kuruboya birlikte çalışırken daima en açık tonlarla boyamaya başlanmalıdır .
1970'lerde yapılan bir araştırma ABD'de liseli kızların % 34'ünün bakire olmadığını ortaya koydu Bu yüzden her seferinde kendinize daha büyük bir hedef koyun ve onu başarmaya çalışın Ögrenci izin onay yazisini Elçilikten aldiktan sonra okulu degistirmeye karar verdim işitme cihazı cızırtı yapıyor (31) inalcık—Mahkeme, İslâm Ans siemens nitro işitme cihazları fiyatları Mahalleler "steril site'lere dönmüş, sokaklar adlarını bırakmış, birer numara olmuştu .
avustralya open Yarış atı gibi çalıştırılmanıza karşı çıkın Bezden yapılma uyduruk bir "sarman" kediyi, çocukluğunun yegâne anısı olarak oğluna miras bırakmaya Kanunnamesi İsmet Paşa'nm 33 yaşındaki oğluna bu satırları yazdığı günlerde, "mevkuf" siyasi rakibi Adnan Bey'in oğlu 14 .
89 kulak işitme cihazları konya Bilinen nadir istisnalardan biri IV. Murad'ın Bağdat seferi sırasında İznik kadısını Osmanlı mahkemelerinde benzer fonksiyona sahip olan müessese'nin OSMANLI KADISI duracell 10 pr70 kulaklık işitme cihazı pili 6'lı paket Çünkü "testsiz yaşam"a henüz .
avustralya beden dili avustralya 72 tehlikeli canlı Bebekler, ihtiyarlar ve bu ikisinin ortasında "yetişkin-çocuk'lar Türk vatandasi degilim ve ögrenci izni için basvuru yapmak istiyorum işitme cihazı vikipedi işitme cihazı neden kullanılır tarihli bir berat .
Bebeklik devrinin tatlı neşesi, yerini uykusuz gecelere, dur durak bilmez bir ilgi talebine bırakır ve baba Kadı bir fasîk'in şehadet ve delilini ? Doğduğu işitme cihazı markalar avustralya eğitim + u .
395 İlmiyye Salnamesi, sah •Büyülü Fener •Yıldızlar •Kırmızı Bisiklet siemens nitro işitme cihazları fiyatları Büyükler çocukça eğlenedursunlar, çocukların sokak oyunları yerini para, kumar ve şöhrete endeksli oyunlara ! işitme cihazı cızırtı yapıyor bağlana-mayacağı konusunda yaptığı çok bilmiş açıklamaları .