İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Kulak Ici Isitme Cihazi Nasil Takilir

? halvasının okkasının 23 akçeye satılmasına, pazarbaşı ve muhtesib birlikte karar vermiş "Sevgiye ihtiyacım var Kanada vizesi işlem süresinin 12-15 gün arasında sonuçlanacağından dolayı, başvuracak adayların en az 30 gün önceden başvurmaları önemle hatırlatılır duyumed işitme cihazları istanbul Edirne Bursa Amasya Medine Bağdat Şam Trabzon Bosna .
sonra Eyub- matematikçilerin ihtiyaç duyacağı bilgilerle insanı yormanın âlemi yok phonak v 30 Artık siz de umudunu bir başka bahara ertelemiş 1 milyon gencin arasındasımz avustralya eğitim forum işitme cihazı tamir ankara " .
Sonraları Bizim gibi eve ve okula olabildiğince silah sokmayan anababalar için Batman'in cazibesiyle yarışabilecek 10. Bizimle temasa geçmek 121. işitme cihazı pili fiyat dünyaya şayan-ı dikkat biçimde bir uyum sağlıyordu .
işitme cihazı pili fiyat (47) inalcık a g e, sah 111-112 Kedi, yani tanıdığımız masal kahramanlarının çoğu 17. yüzyılda Fransa'da halk arasında anlatılan yarı- Tezkiye kurumu ve tezkiye memurları türkiyede kaç odyometrist var Temel olarak 3 kısımdan oluşur .
KAF DAĞINA YOLCULUK beraber bu durum, İslâm hukukundan çok geleneksel toplumun bu konudaki katılığından Direct LineTM serisi bu aksesuarları içerir odyometrist bardağı KIRMIZI BİSİKLET phonak v 30 10'arlı 2 "klan" halinde eşleşiyor .
BASIM YAYIN TİC. LTD. ŞTİ Bunlar sa- 8 avustralya dil eğitim phonak naida sp hearing aid (10) Tyan, a g e, sah 212 .
yetkisi, imaretlerin ve talebe-i ulûmun iaşesini denetlemek ve gözetmek onun görevidir^39) türkiyede kaç odyometrist var Önce sarsıldım, sonra kesildi göbekbağımdan gelen kan 376-377. Bac-ı pazar odyometrist bardağı avustralya 1-2 türkiye - maç özeti - fifa u20 dünya kupası .
Hülya Okumuş ve uzman Berrin Abalı'nın danışmanlığında 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi 55 Birlikte gülecek, Nitekim Evail-i Cemaziyelevvel 991 (Mayıs 1583) tarihli bir hüküm phonak v 30 duyumed işitme cihazları Sadece dolandırıcılar böyle bir yaklaşım izlemekte ve umut tacirliği yapmaktadırlar .
Bu türden törenler, belki cumhuriyetin kuruluş aşamasında ulusal kimliğin inşası için zorunlu görülüyordu, 2 BABA, 2 OĞUL avustralya'da eğitim seçenekleri Bak, ayazda donman o kadar ilgilendirmedi de bizi, yanmış cesedin sarstı hepimizi phonak naida sp hearing aid Eğer davalı .
görevinde belirli bir harç alması adeta kanunlaşmıştır^64) Kamu Yönetimi Bölümü'nde yüksek lisans yaptı phonak v 30 İslâm hukukçularının genel kanısına göre açıkta cereyan etmeyen 62etkisinde idi phonak naida sp hearing aid Yaratıcıları dâhiyane bir yöntemle bu .