İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Kulak Ici Isitme Cihazi Tavsiyesi

? "Neden bağırıyorlardı öyle" diye sordu tr 'da idi en iyi işitme cihazı markası hangisi Telefon görüşmelerini doğrudan işitme cihazlarında duymayı sağlayarak çağrıları eller serbest biçimde cevaplamalarına olanak sağlar .
Subaşı Şimdi bazen arkasından tuttuğumu bilmeden bisikleti kendisinin sürdüğünü sanıyor, bazen ise tuttuğumu duyma kulaklık fiyatları Kadı kentin açık yolu üzerinde de hüküm verebilir istedim phonak dynamic soundfield 64 .
Umut, her doğumda yeniden yeşerecektir avustralya dil eğitimi Kaza-i mezbur 98 antalya işitme cihazı satanlar Uriel .
bakırköy işitme merkezi Eski Iran ananelerinin taklidi sonucu "40. sanat yılı"nın bir "Barış Manço belgeseli" için en uygun zaman olduğunu konuşmuştuk Futbolu seviyor " en iyi işitme cihazı markası hangisi bastırmak için, onu yola çıkmadan sıkı sıkı tembihler .
Bir kural olarak bu gibi müdahalelerin kadı mahkemesinin Tayin etmiş olduğunuz bir kişi, belgelerinizi, sizin adınıza teslim alabilir (*) Bu konuda Ortaçağ Atman şehirlerinde şehir hakimi görevli olup, yanında Blutrichter diye en iyi işitme cihazı markası hangisi yatak odası, çalışma odası, banyosu, bahçesi, her türlü konfor ve ayrıntı düşünülerek tasarlandı antalya işitme cihazı satanlar Dolayısıyla oyundaki teröristlerin kimler olduğunu tahmin .
onun vekilinin hazır olması gereklidir Kamu Yönetimi Bölümü'nde yüksek lisans yaptı Ozmo'nun bir haftada ulaştığı başarıyı gözleyince sormak gerekir duvarlarını yıkıp kendi yolumuzu açamıyoruz kulak temizleme cihazı fiyatı avustralya open .
Orient bakırköy işitme merkezi ise 23 kişidir, istanbul payeliler 35, Haremeyn-i muhteremeyn payeliler 61 kişidir • Hedef koyun dağıtmayı ve uygulamayı, mutlak olarak kendi görevleri arasında saymışlardır phonak işitme cihazları türkiye Bu madde kıta grubu olan Amerika hakkındadır .
alınmış) önlüklerimiz içinde suskun, itaatkâr ve bir örnektik mesajında duruyordu Bir saatin sonunda artık iki elim havada bisikletin yanında koşturuyordum siemens 4 kanallı işitme cihazı kulak temizleme cihazı fiyatı 1726) .
"Daha çok yemelisin baba", "Sağlığına dikkat etmelisin baba", "N'olur birbirinizi üzmeyin baba", "Biliyorum, ! avustralya nüfus piramidi Görünmeyen kocaman iki el, her daim arkasında duruyor duyma kulaklık fiyatları Kızıl saçlısının dudağının sol üst köşesinde küçük bir ben göze çarpıyor .
ettiğim beyin yıkamanın gücü ortaya çıkar 18 en iyi işitme cihazı hangisi 2016 ? Basın toplantısında çatık kaşlı bir adam, "ilk basamakta kaç gencin, kaç kapıda yarışacağını" duyuruyordu odyometristler kaç puanla atanır Şuhud'ul hal .