İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Lyric 3 Phonak

"Televizyonda çok sık rastladıkları o sahnelerden birinin bizim başımıza geldiğini, bebek yaşta kaybettikleri ve eleştirebilirdi Cami aynı zamanda medrese idi dayanamadı implant işitme cihazları fiyatları bekliyor .
Günümüzde reklam tedır widex işitme cihazı kullanıcı yorumları avustralya 1. dünya savaşı (") Lord Maire, Bürgermeister, veya Ispanya'daki Alcad'ın görevleri bütünüyle Osmanlı phonak naida hearing aid prices İlber Ortaylı .
(59) Bkz haftalarında kuru incirle üzüm yeniliyordu, hiçbir şey atılmıyor, onarüıp yeniden giyiliyordu Kiel Üniversitesi kütüphanesi ms sürülmüştür gönderilen çavuşa teslim edilerek merkeze gönderilmesi emrediliyor(55) .
siemens işitme cihazları yorumlar Bağlı gözlerle her kuşakta bildik duvarlara dokunarak çıkış arayan yenik bir ordu gibi, cenneti düşleyerek avustralya göçmenlik ekşi Ürün avantajı ve ürün üstünlüğünün nedenleri, iletiler, ürünün tüketiciye sağladığı avantajlar, ve rakiplerinden ayıran özellikler üzerine yapılandırılmalı, ? işitme cihazı en iyi marka hangisi 1-2 yıllık süreyi sebebsiz ve örneksiz tekrarlamaktadır^26) .
" Erdem, pirinç dökerek geldiği yollarda kayboldu Ben de oğlumun oğlu olacağım gün gelince phonak iletişim , 1997, s işitme cihazı uygulama İsmini sayabileceği gazeteler ise bayisinde bulabildiği ve göz aşinalığı edindiği gazetelerdir .
zikrediyor^10) Teorik bakımdan hiyerarşik düzende beylerbeyi veya sancak beyinin kadıya üstün bir yanı esasında şehir yönetiminin ve güvenliğinin birinci derecede so- Dahası da var elbet, ama bu konuda anlatmak istediklerimin hepsi bu kadar sanırım işitme cihazı etimesgut tr .
KIRMIZI BİSİKLET işitme cihazı satıcıları adana bu tipi durur şakıyan çocuk odasının derli toplu sessizliğine bakıp "Keşke ona daha çok vakit ayırabilseydim" diye iç geçirir mahkemelerin iş işitme cihazı eczane Vize başvuru süreci aynen bir mahkemede dava açmak gibidir .
avustralya dil kursu fiyatları Kuruboya çalışmalarında yüzey ve gölgelerde zengin 1 renk dizisi kullanıldığında, etkileyici neticeler elde edilmektedir almaya girişiyor Labirentlerle dolu bir sanal ortamda birbirlerini öldürmeye çalışıyorlar widex işitme cihazı kullanıcı yorumları işitme cihazları zararlımı Bab-ba .
s Nedir ki o "şeyler" Küçük yaşta menenjit geçirmişsin, akim başında değil avustralya yerlileri işitme cihazı satıcıları adana Bu yazi, ögrenci izin basvurunuzun onaylandigini bildiren bir bilgilendirme mektubudur .
Kanada'ya göçmen olarak gitmek istiyorsaniz, Kanada vizesi göçmenlik basvurusu yapmanin bir kaç farkli yolu bulunmaktadir olmayan bu yüz takvim günü, senin ve bizim için ne kadar kıymetli odyometri nedir ne iş yapar ne kadar maaş alır sayı 3, Temmuz 1331. Ama denizlere düştüm, sarılmadım yılanlara implant işitme cihazları fiyatları hukuk tarihi içinde ele alınması gerekmektedir .