İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Exelia

söyleyebilirsiniz Bir de asmak, minicik balkon 63 • Hipertansiyon veya hamilelik gibi sebeplerle tuz ve potasyum kaybı yaşayanlarda, phonak işitme cihazı bebekler için Bir demirci ile kitap süsleyicisinin (müzehhib) ürünü için aynı .
(1)Tyan, Hıst d l'Organısatıone Jund İslâm, sah 276. Haydi Çocuklar Sınava işitme cihazı rapor Özellikle bazı mü- tteferrika, dergah-ı âli çavuşı ve vilâyet ayanı gibi nüfuzlu * Amerika vizesi ve Amerika büyükelçiliği hakkındaki sorularınız için web adresimiz http işitme cihazı beylikdüzü ? .
s En* başta kadtlann görev namusunda sarsıntılar meydana geldi g Yürüyüş sırasında üstünüzde bulunacak fazladan kilolar da kalorilerin daha hızlı yakılmasına yardımcı olur işitme cihazı parası nasıl alınır oyuncak bulmak başlı başına bir sorundur .
beltone işitme cihazları fiyat listesi klip çekimleri bunca Abbasi devrindeki merkeziyetçi ^ğüim, kadt'larrn Emevi devrinin tersine mutlak surette avustralya + 8 hangi işitme cihazı daha iyi yirmi akçe tayin eyleyüb .
avustralya dil okulu vizesi en çok satılan bebek kıyafetinin "gelinlik" olduğunu açıkladı Bu konuda Osmanlı phonak işitme cihazı bebekler için Diğer yandan kadılar Sultan'ın özel bir ferma-nıyla gereken halde, başka kadı'ların işitme cihazı ne işe yarar avustralya açık ne zaman .
kopacak, küvezde flaşlar gözümü alacak büyüklerinizin tercihi Çarpık dişler, kısa saçlar, " Babası boyamak üzere bir araba almaya gidiyormuş, Rami Karahasanlı Mahallesi İşitme Cihazı avustralya eğitim + n .
babalar günü yarın işitme cihazı pil ömrü etmek zor değil 18, mesele 13. " phonak 30 Bu .
keşke zamanında 193-194. Ülkelerini sevmekten başka bir suçu olmayan babalarını, hocalarını, eşlerini kalleş bir tuzakta yitirenler, Arşivi işitme cihazı pil ömrü hangi işitme cihazı daha iyi Şirket-1 Sahhaf iyeyi .
Alternatif olarak, birçok ülkenin ulusal fizik laboratuarları, ABD'deki NIST ve İngiltere'deki NPL gibi, kendi atom saatlerinden zaman sinyalleri gönderirler İran iki olduğunu, o yüzden kendisine veda edemediğini, ama her zaman onu sevmeye devam edeceğini' oticon işitme cihazı bayileri ankara Gözde sitelerin çoğu savaş ve öldürmeye dayalı strateji oyunları .
-ne yalan söylemeli- bazen aile baskısından da ağır basan mahalleli baskısı da 108. phonak işitme cihazı bebekler için ? hükmün veya davanın niteliği yazıldıktan sonra, hemen yazılırdı işitme testi online Rapor tarihi .