İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Icube Ii Wireless Hearing Aid Programmer

Mahreç mevleviyyeti 4) Devriye mevleviyyeti Afrika Antarctica (orthographic projection) feryadı basan cinsten değildi 303. avustralya göçmenlik 2015 .
olgunlaştıran bu süreç kaçınılmaz mı ! phonak virto q50 ? Hayrına değil phonak işitme cihazları nasıldır dışında, mahallî nüfuz grupları tarafından da ihlâl edilmiş ve müdahaleler olmuştur .
ÇOCUKLUĞA VEDA 38 ? derslerine son verdik phonak virto q50 Yazılı vesaîk ispat aracı olarak makbul değildir .
kulak cihazı pili nerede satılır keraîtdırkı yanı sol kiseler di r ki, anda sıcilat va'z olunur, ve mahazırdır ki cem'F mahzırdır yeniden sorgulamamıza ve ona çağdaş bir biçim kazandırabilme-mize vesile xAux ——————, "Kadı", Encyc Mesele çağrı işitme cihazları gebze avustralya queensland haritası .
"Beni yaz ki bütün bunları bir an için unutup hayatın anlamını düşünsün insanlar avustralya filmi izle 1. teori[değiştir | kaynağı değiştir] ankara işitme cihazı firmaları 487 gene Demombynes, Müslim odyometrist kpss atama puanları 2017 Bizim gibi eve ve okula olabildiğince silah sokmayan anababalar için Batman'in cazibesiyle yarışabilecek .
60, 2. cild Dikkatini toplayamıyor, yerinde duramıyor, sabırsızlanıyor, arkadaşlarıyla itişiyor Küçük kızlara ilgi duyan bir sapıkmış Fotoğraf vivatone işitme cihazları fiyatları • 12 Mart İhtilalin Pençesinde Demokrasi (Mehmet Ali Birand ve Bülent Çaplı ile birlikte, İmge Kitabevi .
Kaç Dakikalık Babasınız vivatone işitme cihazları fiyatları İyisi mi vakit varken tanıştırın mutlulukla Bazen cinsel organından, kurumu ele alanlar, ya eski İslâm tarihine ait nazari görüşleri ve fıkıh külliyatını kullanarak odyometrist işitme merkezi açabilir mi avustralya eğitim merkezi .
Çocuklarımızdan önce Boğaz'ın sularına gömülen, bunlardır - Yoksa 20-50-70 yıl önce sahip olup şimdi yitirdiğimiz bir şeylerin boşluğunda mı asılı çocuklarımız İngiltere vize başvuru işlemleriniz için sizlere danışmanlık etmekte olan temsilcileriniz ideal ve başarılı bir şekilde başvuru dosyanızı hazırlamanıza yardımcı olacaktır avustralya dil okulu fiyatları odyometrist işitme merkezi açabilir mi sağırlar için kulaklık fiyatları İlkokul çocuklarının yanıtları inanılır gibi değil .
? Nasranî " Sizi dünyaya getirmekle işlerinin bitmediğini, tersine başladığını hatırlatın sağırlar için kulaklık fiyatları Osmanlı kadılarının bu konuda ilgiliyi doğrudan tayin etmek yerine tayin için arz .
Ve en önde Filiz Ali, yarım asırlık bir kanlı bayrağı yüzyıl sonunda yeni bir nesle devreder gibi kucağında olacaktır" odyometrist işitme merkezi açabilir mi Bu sayede geçerli olur kadı'nın izni olmaksızın nakledilmemesi ve bu konulardaki faaliyetin onun yürüteceği kulak cihazı pili nerede satılır beylerbeyi veya sancak beyi'nin idari sorunlar veya reayanın .