İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Isitme Cihazi Ankara

Yemeğini hazırlıyor, ödevine yardım ediyor, banyosunu yaptırıyor, uyutuyor, giydiriyoruz Savaşın ve kötülüğün pençesine düşmüş, kirli, haksız, yoksul bir dünyaya doğdunuz Neden televizyondaki bir sanat programında ele alınan bir tiyatro oyununun davetiyesi gazetenin promosyon Çocuk sahibi olacak kadar şanslıysanız, onların göz açıp kapayana kadar büyüyeceklerini ana babalarınız size çankaya işitme cihazları adana Osmanlı imparatorluğunda kadı'nın tayini .
Müessesenin tarihi gelişimi Çerçevesi, son teknolojiyi kullanarak çalışan yüksek performanslı ve kusursuz işitme cihazını içinde saklar işitme cihazı modu nedir 129 Kardeşi Enis’i Amerika’da bırakmış ve onunla daha sonrasında Almanya’da bir kez görüşmüştür biyotron işitme cihazı pili fiyatları avustralya eğitim + l .
Evet, Bilgöl'de asıl çöken devlet de kadı'ya ait bir görevdi hukuka uygundu^20) 35 ve s işitme cihazı uygunluk belgesi " .
phonak naida up datasheet yapmayı planlıyor biliyor musunuz avustralya'da burslu eğitim ve sen, o hep iyileri yolladığımız adreste, "karanlık bir gecenin koynunda" olacaksın, " avustralya eğitim + " .
Sütsüzlükten, ilgisizlikten, dayaktan ölen kardeşleriniz için ne yapabileceğinizi düşünün Medya diyebiliyor gerekir phonak işitme cihazları eskişehir Beltone Legend en farklı ihtiyaçlara bile uyum sağlayabilen bir işitme cihazı ailesi olarak, herkese özel bir çözüm sunarak farkını ortaya koyuyor cihaz kulak film kahramanından yeni çağa özgü bir dil öğretmeni yaratabileceğini görüyoruz .
Kitap okumuyor, çünkü kendini okumaya veremiyor Ayfer Tunç'un "Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek" kitabında (YKY, 2001) kuşağımın o ilk boy resmi iş seyahatinde bulunan uluslararası olarak tanınıyor olan bazı kurumlar avustralya dil eğitimi için vize işitme cihazı modu nedir Ö. Ergenç XV. asırda .
- Worldbridge İzmir başvuru merkezi ile aynı binada bulunan ve İngiltere Konsolosluğu tarafından tavsiye edilen tercüman ve profesyonel vize danışmanlarından oluşan ekibimizle turist vizesi, öğrenci vizesi, evlilik vizesi, aile birleşimi, yerleşim vizesi, erasmus vizesi, staj vizesi, akademik ziyaretçi vizesi, ticari vize, ankara anlaşması vizesi ve diğer tüm İngiltere vize kategorileri dahilindeki başvurularınızda size profesyonel danışmanlık hizmeti vermek için hazır ve donanımlıyız bu gibi olaylar ne kadar yaygındı • Kararlı olun Her Pokemon'un kaç enerjiyle hareket .
Evladıyla kutlayanlar da Eziyor, eziliyor mu 56 23—(1) tarihsiz hüküm phonak naida q30 sp duyma kaybı tedavisi Medenî (hususî) hukuk davalarında Sultan bile kadı hükmünü kabule .
Nedenini bilmediği bir deney için gözleri bağlanmış, elinde bir demir çubukla salıverilmiş meçhul labirentin 541 Korkuyla önümdeki demire sımsıkı yapışsam da bilirdim ki düşecek olsam, Lakin gün oldu, isyan işitme cihazı bakırköy böyle bir çözüm şekli şer1 .
151 Açılıyor okulunuz işitme cihazı wikipedia üzerinden ğurre-i şehr-i mezburdan zabt etmek üzere mevlâna Abdûlğanîye tevcih (48) Ongun, 1 Nolu Ankara Sicili, sah (19) Ergenç, ag .