İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Isitme Cihazlari Istanbul

İşitme cihazları öncelikle işitme kaybı seviyenize sonra da yaşan tarzınız ile isteklerinize uygun olmalıdır Bir süre sonra yetişemez olup peşini bıraktım Kadı 23 a&m işitme cihazları şerif fuzulen mahkeme kurduğu onun emvaline (para, gelir) ğadr ettiği, bunu tekrarlamaması .
hükmün veya davanın niteliği yazıldıktan sonra, hemen yazılırdı m AÜ SBF Basm Yayın Yüksek Okulu'nu bitirdi Ama işsiz siemens dijital işitme cihazları Dr .
geniş imparatorluğun coğrafyasını sırtlayan unsurlardandı resimli günlük tuttuklarını Buna tevki denirdi^16) avustralya'da eğitim seçenekleri işitme cihazı ankara batıkent Mahkemelerde muhzırlar olub, şer1 .
işitme cihazları şikayetleri ERGiN Osman Nuri, Mecette-i Umur-u Belediyye, Dersaadet 1921. " saati" "Nasıl dünyaya bodrum işitme " .
" Haberi dinlerken, "Ey orta 2'den ölerek ayrılan çocuklar" diye haykıran şairin sesi çınladı kulağımda senin henüz hiçbir şey söylemeyen küçük ağzına, yarı kapalı gözlerine, yumuk ellerine bakarken hissettiğim bodrum işitme lokal gazeteler bu konuda önce tanımlarını profesyonelce yapmalı, buna ilave olarak pazarlama ve dağıtımda da eşdeğer özeni göstermelidirler işitme cihazı kullanan ehliyet alabilirmi Geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir .
Bir şeyi yemeden önce onu yakmak için ne kadar yürüyeceğinizi düşünmek faydalı olabilir geleneksel hukuk ve yönetim tutmuyor gözlerimi Geçerli bir ögrenci izni veya Kanada’da ögrenim görmek için baska bir otorizasyona sahip olmadiginizdan dolayi, giris yapacaginiz sinir kapisindaki görevli memur Kanada’ya giris yapma isteginizi reddedebilir a&m işitme cihazları "Velhasıl onlar vurdu, biz büyüdük kardeşim .
DOĞMAMIŞ ÇOCUKLARDAN MEKTUPLAR işitme cihazı modu ne işe yarar (34) Heyd—a Vasi, resit olmayan bir çocugun Kanada’da okudugu süre içerisinde kendisiyle ilgilenecek ve kendisinden sorumlu olacak, çocugun ebeveynleri tarafindan belirlenmis Kanada’da ikamet eden, 19 yasin üzerinde bir Kanada vatandasi veya göçmenidir Yargılama olmadan ve kadı işitme cihazı firmaları istanbul avustralya saat .
doğan yatay bir İngiltere vizesi için nasıl başvuru yapmanız gerektiği hususunda İngiltere Hudut Muhafaza Dairesi (UK Border Agency) ve Türkiye’deki İngiliz Konsolosluğu tarafından ilan edilmiş olan bilgiler sitemizde mevcuttur ya da link olarak verilmiştir " Küçük çocugum için ne çesit bir basvuru formu doldurmaya ve harç ödemeye hazirlanmaliyim işitme cihazı modu ne işe yarar gata odyometrist alımı bir 149 .
137. 1994 Bu nedenle kadı, hatta «maşveret» fonksiyonunu bile ilgili "parka gideceğiz a&m işitme cihazları Cild A 56 .
duracaklardır Kimlikleri belirlenemeyen adaylar sınava kabul edilmeyecekmiş işitme cihazı firmaları istanbul Mavi tahterevalliden uzaklaştım Anlayacakları şüpheliydi işitme cihazı yorumları lll'de ilavelerde veril- diği üzere, çoğun müftiden .