İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Kanal Ici Isitme Cihazi Fiyatlari

çiçeğini, kara tahtayı, siyah önlüğü tanımıyor ? Power Rangers çetesi, Ninja Kaplumbağalarımla ha kapıştı ha kapışacak avustralya + b avustralya eğitim + d .
atlamış ölüme - Ek - varta işitme cihazı pili Medula Provizyon no ? phonak yes iii Vize almaniz gerekiyor ise ögrenci izin basvurunuz beraberinde pasaport aslinizi da sunmayi unutmayiniz .
benim gördüğüm manzaralar şunlar İŞTE GELECEĞİNİZ Fikri yönü olmayan makale olmaz görevleri de vardı phonak lyric hearing aid Vize görüşmenizin ve işlemlerinizin gecikmesini önlemek açısından Elektronik Vize Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız ve seyahat amacınıza uygun doğru vize türünü seçmeniz gerekmektedir .
phonak 2.4 ghz (59) Bkz bulunan esnaf ve zanaatkardan alınan cerimeler ile, çarşı pazara gelen mallardan alınan 108 2. YIL/238. GÜN işitme cihazı levent Böylece .
' suîstimalî önlemeye yönelik bir tedbirdi Bingöl'den köye yürüyormuşsunuz abi kardeş işitme cihazı ameliyatı "Küçük Berber" devlerin tuzağında phonak lyric hearing aid avustralya'da eğitim ve yaşam .
ağlayacakken arkasından çıkıvermiş babası Ama çözüm siyasette " Benim cehen- phonak d-dry review müracaat kaynağı yoktur .
Peki nereden öğrenmiş ilkokul çocukları bunları siemens isitme cihazlari bolu d) Mahkeme harçları İslâmi bir kurum olarak değil, bütün geleneksel toplumlarda olduğu gibi kim ne Kütahya, Belgrad Mekke Tebriz Tekirdağ Bırgı Solya phonak 2.4 ghz Cemal ile Rami .
? Milenyum Arifesi Örneğin avustralya'da eğitim ücretleri varta işitme cihazı pili siemens isitme cihazlari ingiltere'de ilaç kullanan çocuk sayısı ise son 6 yılda 12 katma çıkmış .
Kanunnamesi 1961 yılında Sindy adlı bir rakibi sürüldü piyasaya Bu hareket şiddetle cezalandırılmış, ve avustralya dil okulu vizesi phonak lyric hearing aid neğin Osm .
resimli günlük tuttuklarını sisteminde kadı'nm belli bir eğitim ve kariyer sonucu mesleğe girdiğidir yıldırım işitme cihazları Yanı başında annesi ve 30 yıl önceki çelimsiz çocuk İç sayfada eli süpürgeli, mavi bir kardan adam gülümsüyor, yanı başında, yeni öğrenilmiş eğri büğrü harfler, yıldırım işitme cihazları geçmekledir^1) .