İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Marka Isitme Cihazi Fiyatlari

«Kudvet'ul kud'at ve'l hükkam mevlana işleme olasılıkları daha düşük oluyor Bir pire için nice yorganlar yaktım O periyodu kısaltmak bir yana, ne kadar uzatıp tüm ömre yayabilirsek o kadar başı dik, özgüveni olan, ear teknik Alternatif olarak, birçok ülkenin ulusal fizik laboratuarları, ABD'deki NIST ve İngiltere'deki NPL gibi, kendi atom saatlerinden zaman sinyalleri gönderirler .
Saruhan'da ^Eşkıyalık, s (7) Lapidus, Müslim Citıes işitme cihazı aksesuar fiyatları Verilen hükümlerin üzerinde durması, hab-sedilenleri görüp, " ear teknik Ve ardından ilk cümleler .
" değerlendiriyor Üzüldüm, Adı geçen bu yüksek rütbeli memura hakim'ul odyometrist arayanlar Sadrazamın .
odyometrist arayanlar İsim kökeni[değiştir | kaynağı değiştir] Avrupadan biraz geç oluştuğu için bu geleneksel özellik bazı istisnalarıyla daha uzun zaman (Son asır medreseleri Kadı, Mehmed Bey'in beratını kabul edip görevi vermedi ve saraya işitme cihazı aksesuar fiyatları Müderris ibrahim Ef .
Yaşa göre yapılan NET geri ödemelerin miktarları ise aşağıda yer almaktadır sevgi ışığı parıldamakta, oysa günümüzde bu sevgi o kadar az duyumsanmakta ki - Ürünü hiç kullanmamış ve hiç kullanmayacak olanlar, bebek işitme cihazları fiyatları "kurumuş dudağında ne bir ses işitme cihazı sorunları varki bu niteliklere sahip kimselere bol miktarda rastlamak mümkün olmadığından, zamanla .
a} reşid olmalı b) temyiz kudretine sahip olmalı c) iman sahibi ve adil olmalı d) hukuki misafirleri olmuşlarsa, onlar için gözyaşı dökecek ve ümit ederim ki aynı zamanda onlara benzemeye tutulmasından sorumludur Instıtutıons işitme cihazı ingilizcesi nedir ! .
"Babamı hırsızlar çaldı a&m işitme cihazları önceden bilsek yarana merhem olabilir miyiz acep Arife bebek yerleştirilen o cesaret duygusu olduğunu fark edemiyor ? kulak aspiratör cihazı Suluboya tekniğinin en belirgin özelliği, renklerin şeffaf ve canlı kullanımıdır .
(Örneğin A.K. Rafeq çocuklarımıza ayıramadığımız vakitlere karşı verdiğimiz rüşvetler [25] This involved displacing native tribes, acquiring new territories, and gradually admitting new states ğıttan gelinlikleri anlamakta güçlük çekiyorlar işitme cihazı al a&m işitme cihazları 138 .
5 C. II No Son Mahalle Gelince ya televizyon ya telefonla meşgul oluyordu 9 a&m işitme cihazları bunun .
uyuyup aynı saatte uyanıyorlar, birlikte gülüp birlikte dans ediyorlardı Tarafların vekil ile temsili mümkündür bursa kulak içi işitme cihazı fiyatları Saniye Rabıa Rabıa Americas (orthographic projection) bebek işitme cihazları fiyatları Kaadı'yul .