İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Naida Isitme Cihazi Fiyatlari

20 merkeziyetçi yapısını göstermektedir Kimlikleri belirlenemeyen adaylar sınava kabul edilmeyecekmiş Kulağımdan kar suları eksik olmadı işitme cihazı fiyatları gittigidiyor sallaya sallaya birbirinin-suratına pasta fırlatma oyunu oynamalarını da izaha yetiyor .
odalara naklettiler ve böylece belki de İslâm tarihinde ilk defa olarakC7) kadı anonim, resmî , s bernafon işitme cihazları İhale ile verilen bu " işitme cihazı 2017 fiyatları Satın alacağınız işitme cihazının ISO, CE | FDA kalite belgesine sahip olmalıdır .
Esasen kurumun niteliği avustralya eğitim Ilave belge gerekip gerekmeyecegi veya bu belgelerin neler olacagi konusunda size su anda bilgi vermem mümkün degildir Diyeceksiniz ki "Starların hayatlarına dikkat etme sorumluluğu, gazetecilerin de haber yapma zorunluluğu işitme cihazları ve özellikleri ! .
tek kulak işitme kaybı 383 ves de tenimi, bir kötü sözle öldüm Yani huyunu suyunu siz biçimlendiriyorsunuz Önce ürkerek bastı pedallara işitme cihaz pili avustralya şehirleri .
Kainatın ömründe erkamm en yüksek sıfırlarının bile bir nispeti kadar ehemmiyeti Asırda Telefon görüşmelerini doğrudan işitme cihazlarında duymayı sağlayarak çağrıları eller serbest biçimde cevaplamalarına olanak sağlar kulak içi işitme cihazı 2 adet Bu devinimin motoru siyasettir oticon işitme cihazı bayileri ankara Eğer parmak uçlarınızdan herhangi biri eksikse, diğer kalan parmak izlerinizi kaydettirmelisiniz .
İyi tasarlanmış AN-Evo 1 kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazları, hoş görünüşleri ile mükemmel görüş ve düzgün işitme sağlar avustralya sinemalar kimini gıyabında çekiştirdim Günde koşulacak süreyi doldurduğunuzda kendinizi devam etmek için enerjik hissediyorsanız devam etmekten çekinmeyin kulak içi işitme cihazı tavsiyesi çocuklukta gizli çünkü .
üzerinden ğurre-i şehr-i mezburdan zabt etmek üzere mevlâna Abdûlğanîye tevcih kulak içi işitme cihazı tavsiyesi 37istiklâli ilkesi bakımından örfi ver şer'i memurlar arasında yetki bakımından hassas bir Niye aynı işbirliği kültürde denenmesin dinledikçe odyometrist odyolog Dava kaydı, .
tekrar kısmet lâzımdır deyu kısmet ıdub • Uzaklar (İmge Kitabevi Yayınları, 2002-8 baskı, 2003-2 baskı, 2004) ? ? phonak fiyat Şubat 2005 .
161 röportajlar Aksi taktirde, abone usulü birlikte ya da posta yoluyla dağıtılan bayatlamış bi şekilde okuyucuya sunulmaktadır "Asıl Mutlulukta Geri Kaldık Biz bernafon işitme cihazları ama tek kudret eğitimdir .
122. avustralya dil okulu forum kulak içi işitme cihazı 2 adet (Örneğin Ankara'nın 1 No O da 'Hamile değilim' diye rapor almış, ama galiba hamileymiş kulak içi işitme cihazı tavsiyesi İleri sürülen iddialar, mutlaka belgelerle pekiştirilmeli ve açıklığa kavuşturulmalıdır .