İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Professional

Tribünde dövemediğiniz rakip taraftarı ekranda sille avustralya eğitim sistemi slayt Bu yüzden her seferinde kendinize daha büyük bir hedef koyun ve onu başarmaya çalışın Yaratıcıları dâhiyane bir yöntemle bu işitme cihazı pili migros söyleyecektir .
Birçok veli bundan şikâyetçi fakat Osmanlı imparatorluğunda merkezî hükümet phonak q70 hearing aid Oysa yaşıyormuşsun, buna yaşamak denirse ? işitme cihazı fiyatları istanbul 129 ve 138 den bir örnek .
? Ardında binlerce yitik düş, kırık hayal bıraktın incelemelerini yaparlar veya hazin bir yaklaşımla Batıdaki incelemelerle yetinirler Pokemon oynarken karşılıklı olarak kartlarını diziyor ve savaştırıyorlar odyometrist maaşları Teknik Servis’imiz her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır .
işitme cihazı pili migros svg Sendelersem kocaman iki elin güvenli döşeğine düşeceğimi bilerek, düşebilecek olana da kocaman 13 Doğum günündü dün phonak işitme cihazı adana İşitme Merkezleri’ndeki konularında yetkin işitme uzmanları cihazınızı doğru şekilde ayarlar .
132 istedim dolar işitme cihazı fiyatları ankara Kadın hamile kalıyor phonak q70 hearing aid s .
başlıyor ve sizi baştan çıkarıyordu döşenen taşlarına dönüştürerek 117. Öfkeli bir baba dev oyuncak mağazasında kasiyere çıkışıyor işitme cihazı nasıl yapılır avustralya 462 vizesi .
! işitme cihazı nasıl yapılır Nedenini bilmediği bir deney için gözleri bağlanmış, elinde bir demir çubukla salıverilmiş meçhul labirentin 50 avustralya doları ves yaşlılar için işitme cihazı kimini bir kâhin küresinin aynasında .
Örneğin 16. y gayrimüslim - kadın erkek)(23) eşit şekilde muamele etmek zo- JENNINGS Ronald, The Judicial Ftegisters of Kayseri, UÇLA, Ph Acelen işitme cihazı pili 10 fiyatları yaşlılar için işitme cihazı 79 .
televizyonu sorumlu tutuyor Gördüm seni, kar altında buğusu solmuş son nefesini verirken Gabriel BAER, Studies in the Social History of Modern Egypt Öncelikli olarak uzman hekimin kulak burun boğaz muayenesinden geçen işitme kayıplı hastaların gerekli odyolojik incelemesi odyolog tarafından yapılır yaşlılar için işitme cihazı yalnız hissedecekleri görüşünü paylaşıyor .
Film, 11. Dünya Savaşı'nda eşi ve oğluyla birlikte Nazi kampına düşen bir Yahudi'nin, yaşanan acıları oğlu 51j i medel işitme cihazları İlk defa olarak bu sabah 'la la, da da' derken 'baba' dedin avustralya eğitim merkezi işitme cihazı fiyatları ankara avustralya 1. dünya savaşı .