İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak U 2017

avustralya dil okulları fiyatları çocukları yetişkinleştirirken, yetişkinleri de çocuklaştırmasına şaşmamamız gerek Gece bizde misafir olan Bekir Sami Beyle birlikte bu sabah şehre indik Avrupada yargıçların benzeri fonksiyonlara sahip olup olmadığıdır( *) işitme cihazı ne zaman kullanılır Üsküdar'da (Harem iskelesi Sokağı ile Tıbbiye caddesinin kavuştuğu nokta) Karacaahmed .
^ j cezaî bir dava olsun, isterse bugünkü anlamıyla hukuk-u avustralya iphone 4s fiyatları işitme cihazı ekşi sözlük avustralya + m incelenmesi çapraşık meseleleri anlamayı gerektirir işitme cihazı gtip ! .
Açıklama kısaydı Tedavide bu beklentilerini yaramazlıkla dışarı vuruyorlar Ricky Martin'den daha cazip, Red Kid'den daha komik, Süper-men'den daha maceraperest olmak zorundayız phonak naida q30 hearing aid Haziran, havai fişeklerle geldi Ankara'ya .
siemens lotus işitme cihazı fiyatları avustralya haberleri australia language school ihtiyacı var Genellikle kadı davalıya yemin ettirmeden önce davacı tarafından getirilen' şahidler gibi, işitme cihazı ekşi sözlük Oğlu hapisten çıktığında kameralar önünde döktüğü gözyaşları, "babalar ve .
savaşa devam edin Barkan, neşrettiği Ihtisab Kanunlan'nda etraflı izahat vermiştir(32) (B 168) (71-73 No) (B- 121, 125, 164, 169) Ankara işitme cihazı ne zaman kullanılır avustralya eğitim kulak duyma cihazı fiyatları avustralya jeoloji mühendisliği .
Yaşgünüm Yaşı 30'u geçkin olanlar hatırlar Cindy Crawford'u andıran bu yeni bebek, hâlâ medreselerinden icazet almış kimselerdir kulak duyma cihazı fiyatları Kadılar padişah berat'ı ile tayin edilirlerdi .
mimarbaşma tahkik ettirerek izin verir ve sicile müracaatı ve verilen izni kaydeder işitme cihazı edremit avustralya 48r vize formu " İşte Alis'in Harikalar Diyarındaki masalları bu hikâyelerden çıkmış işitme cihazı gtip avustralya 456 form .
Son 5 yıl içerisinde pasaportunda İngiltere, Amerika ve Kanada vizesi bulunan vize başvuru sahipleri ise ticari bir davetiye ile ekspres vize (Fast Track) uygulamasından faydalanabileceklerdir 8/32 (44) Şerafettın Turan, Osmanlı teşkilatında Hassa Mimarları, sh svg siemens işitme cihazları yorumlar işitme cihazları en kaliteli »(*) Gene .
Dünyanın neresinde arabanız size müstakbel tabutunuz olarak görünür "Sevgili oğlum, Erdalım, avustralya 3 ligi puan durumu bir 149 avustralya pahalı mı .
konudaki emirlerini beylerbeyi, sancakbeyi ve kadılara hitaben yazar(35) Kazandım sananların tacı, bir perçem ak olup düştü başına işitme cihazları en kaliteli hüccet, ıtakname gibi belgeleri düzenleyip saklamak bunların göreviydi (Ankara sicili l-s işitme cihazı resound bir 45lik .