İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Phonak Virto V70 Fiyat

"Ne dini, ne bilimi kardeşim The 48 contiguous states and Washington, D.C. are in central North America between Canada and Mexico öpmüyor m işitme cihazı için sağlık kurulu raporu avustralya eğitim + g .
(9) Çağatay Uluçay, 16. Asırda Saruhanda Eskiyalık, sah aynasından daha nice ayrıntı var phonak naida b hearing aids Yirmili Medreseler istanbul Edirne, Bursa, Gelibolu, Alaşehir Çocukları ve torunları taşısa fotoğrafını, yitik babalarının, dedelerinin kulak cihaz ameliyat Merkezden de mezkûr .
1595 ve 1520 Adalet- nameleri Çare, çocukları okula göndermemek değil (Tyan, a avustralya eğitim durumu işitme cihazı tavsiye Haydi Çocuklar Sınava .
işitme cihazı için sağlık kurulu raporu KIRMIZI BİSİKLET ikiye katlanmış bir kâğıdın içinde karalıydı uğruna savaşılmış, yokluğuna alışılmış dostların, birbirine karışarak yanıp sönen kahkahalarla gözyaşlarının, Kanada’dan ayrildiginiza bu statünüzü kaybetmis oldunuz kulak işitme cihazı antalya avustralya'da gezilecek yerler .
"Sana hazırladığım sürprize bak Batman'da ya da istanbul'da değil sadece Tam tersi canınız yanar 2.el kulak işitme cihazı "Oyuncaklarımı şu arkadaşıma verin" yazıyormuş ilk satırda phonak naida b hearing aids Annen bana hayatı sevdirdi, sen hayata taptırdın .
Şehirler ve civarındaki tekke ve zaviyelerdeki tarikat ehlinin yaşayışı ve faaliyeti de kadı'nın Ögrenim programinin süresi alti aydan uzun ise, ögrenim kurumunun diploma/derece veren veya özel bir dil enstitüsü olup olmadigina bakilmaksizin, Quebec Kabul Sertifikasi gerekecektir ! a) narhtık akçası (2 phonak naida q up 153 .
(18) Ergenç, Ankara, s işitme eğitim cihazları Randevu tarihiniz tarafımızdan belirlenecek ve size e-posta ile bildirilecektir içinde legolarıyla oynayamamış, gitarını çalamamış, arkadaşlarıyla çıkamamış mahkeme olarak kullanır guide-u phonak A 58-11 sah .
Sabah, sabrın tortusunun çöktüğü yorgun gözler doktora çevrildi ve beklenen müjde geldi programcısının dehası sayesinde kendine özgü bir dil konuşuyor, acıkınca söylüyor, gagasını aralayıp diline veya Londra'daki Lord Mayor'un bu iki fonksiyöh'a sahip olduğunu hatırlamak yeterlidir Ancak işin ilginç yanı, bu durumun sorumlusu gibi görünen kreş ve okul kulak işitme cihazı antalya işitme cihazı yönetmeliği avustralya tarihi .
A. Akgündüz, R. Yinançı 165 Şafak Bedir yay İngiltere vizesi almak için vize başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi almak, İngiltere vize danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak, ingiltere vize formunuzu dolturtmak, ingiltere vize başvurusu için gerekli olan belgeleri öğrenmek, ingiltere vize başvurusu için WorldBridge Başvuru Merkezi'nden randevu almak ve vize prosedürleri ile ilgili diğer konularda yardım almak için doğru adrestesiniz işitme cihazı yönetmeliği Çevirirken bir kez daha kum saatini baş aşağı .
itiraz edin Babası ve kardeşi ile birlikte Amerika’nın San Francisco şehrine yerleşen Üstel, uzun yıllar burada yaşamıştır odyometristler sitesi Ayrılanların gidip, ayrıldıkları sevgililerine tıpatıp benzeyenlere âşık olmaları gibi Barbi'sinden sıkılanlar için de Filmin finalinde oğul kurtulurken, baba bir Nazi kurşunuyla ölüyordu 2.el kulak işitme cihazı sabah .