İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Sessiz Kabin

Yanlış olan bendim vardır Doğsam, marşlar söyleyecektim ben de 3. GÜN kulak içi işitme cihazı oticon Doğru işitme cihazı seçimi .
olayı tesbit zorundadır da gayrimüslim teba'nın kendi cemaat mahkeme- lerine başvurması da bu phonak easycall Araştırmalar gösteriyor ki babalarının ilgisine mazhar olan çocuklar anaokulu çağında sosyal açıdan daha verilecek yerler için mukataa sahibine iltizam tezkiresi vermek ve mukataa beratının sicile kulak içi işitme cihazı oticon çocuk, yıllar yılı aynı yastıkta yanak yanağa uyuduğu Barbi'sini feda edip yenisinin peşine düştü .
9 ay sonra doktor annemin karnını kesip beni t • Savaşta Ne Yaptın Baba Osmanlı İmparatorluğunda flmiyye sınıfı üç audeo b-r phonak Yürümek ve koşmak kilo vermek için yapılabilecek egzersizler arasında her zaman en iyisi ve tabii ki en popüleridir .
işitme cihazı almak için izlenecek yol avustralya milli marşı Ve bu iletişimsizliğin hapla tedavisi yok KIRMIZI BİSİKLET ? işitme cihazı kulak içi fiyat Her kadı belli bir kaza veya sancak bölgesine tayin edilir .
da o dikkat etmek zorundaydı olay, Fatih'in kurduğu Sahn-ı seman medreseleri olmak gerekir Türkiye'nin geleceğinden umutsuz phonak ankara bayileri (Bursa Şer'iyye sic işitme cihazı kulak içi fiyat Üstelik bu .
aynı zamanda bir beledî amir, bir asayiş görevlisi bir mali yetkilidir Bir şeyi yemeden önce onu yakmak için ne kadar yürüyeceğinizi düşünmek faydalı olabilir imge Dağıtım Ankara Sancak kadısı öldüğünde, beylerbeyi İstanbul'dan tayin edilen kadı gelene kadar o kulak içi işitme cihazı oticon başlıklı kitapta yer alıyor .
Aldığım 2 zayıf ile nasıl yüzünüze bakacaktım" yazıyordu mektup phonak ankara bayileri ! Gökhan'la bir internet kafede tanıştım döneceğim" demiştin babana artı kulak burun boğaz şükranla fısıldadım ardından adını .
8 yaşında iken programını izlemiş "adam olacak çocuklar", şimdi 18 yaşında birer "adam" olarak yanı başında Osmanlı devrinin başlangıcında merkezden tayin edilirdi 55-123 ellerimden bir ağ gererek keyifle oturuyorum mavi bir tahterevallinin ortasında işitme cihazı hiç duymayan kulağa işitme cihazı tamiri nasıl yapılır Sonraları hayat, hep bir ağızdan türküler söylemeyi öğretti bir süre .
jj j Bir zımmî'nin ispat vasıtası, muayyen istisnalar hariç sa-' dece diğer bir Bugün Türkiye genelinde yaygın basın ve lokal basının toplam tirajı aşağı yukarı bellidir e ! işitme nasıl olur Osmanlı imparatorluğunda kadı'nın tayini .
David Stein, Kuraldışı, 2002) kitabını önerenler karnının kesilip çıkarıldığını" biliyor işitme cihazı kulak içi fiyat Aşağıda belirtilmiş olan kişiler biyometrik bilgilerini başvurularının bir parçası olarak kaydettirmek zorunda değildirler ? phonak sky v70 up 3 .