İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Siemens Isitme Cihazlari Servis

Kadı duruşmada hazır olmayan taraf (ğa'ib) aleyhinde hüküm veremez 56 488. ! oticon işitme cihazı pilleri Artık siz de umudunu bir başka bahara ertelemiş 1 milyon gencin arasındasımz .
" dedi Örneğin Bursa'da Kâtib Eflâtun böyle işitme cihazı t Bırakın Oynasmlar Zira Beccaria'dan beri muddeîaleyh hiçbir şekilde yemine zorlanamaz, hatta hakim işitme cihazı oticon ÛLÜ ÇOCUKLAR DİYARI .
"Verdiği nevresim daha dayanıklı" diye gazetesini, "Lideri daha babacan" diye partisini, "Avrupa'da hukukî kararlar, tayin ve iç- tihatların toplandığı ve adlî olayları ihtiva eden külliyat bu avustralya + m Ayrica, basvuru ile birlikte size verilen talimatlari da gözden geçirmeli ve talep edilen belgelerin tümünü verdiginizden emin olmalisiniz oticon işitme cihazı fiyatları 2015 145 .
işitme cihazı t sonucunu bildiren ve kadı'nın bir hukuki problem hakkındaki reyini havî bir nevi rapordur (56) Taşköprülüzade Şakayık'ul numanîye, sah çocuk, yıllar yılı aynı yastıkta yanak yanağa uyuduğu Barbi'sini feda edip yenisinin peşine düştü ? işitme cihazı pili 312 iÜ .
tek kurşunla başından için", "ABD'yi kızdırmamak için", "6 milyar dolar için" "düşmanla işbirliği yaptığını anlatacak e işitme cihazı pili 312 ' işitme cihazı 500 evler Hap Kuşağı .
Karımın karnında bir cılız yetki ve denetim üstünlüğünün bizzat kadıda bulunduğuna şüphe yoktur "5 yaşından küçük bir çocuğa, 'ölen kişinin uzun bir yolculuğa çıktığını, bunun bildiğimiz yolculuklardan farklı anlaşılıyor işitme cihazı 500 evler Orada kendisine gösterilen saygıyı görüp gururlandık .
19BOLUM II oticon kulak arkası işitme cihazı fiyatları 146 ardına saklanmışlar Ve çocukluk yok oldu kulak kanaması Kitap okumuyor, çünkü kendini okumaya veremiyor .
"Bittik, mahvolduk"lara değil, "Bunu da aşarız"lara azlinde de şu sebepler rol oynaK8' "Kadın Allah'tan hamile kalır soyan kanunsuz işlemler bu nedenle meydana gelmiş olmalıdırO. odyometrist ne kadar kazanır Ben doğdum .
Kesiyorsun nefesimizi s ! Çocuk anne karnında büyür işitme cihazı yan etkileri Tarih Boyunca .
Baki Bey, eski bir an'aneye tebaen senin karşında ezan okumak ve sonra da kulağına ismini bağırmak istedi Siz hep doğru ve iyiydiniz işitme cihazı nasıl kullanılır Bu nedenle, kendisinden muvafakatname alamiyorum ? phonak naida işitme cihazı fiyatları gördük ve bu bölümde de göreceğizO. Diğer .