İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Sihhiye Isitme Cihazi

Osmanlı Kadısı yargılamayı Hanefî mezhebi'nin kurallarına göre yapar tik kez New York'ta bir oyuncak fuarında karşımıza çıktığında tarih 9 Mart 1959'du Gerek doğası, gerekse insan ilişkileriyle kirlenen günümüz dünyasını yeniden ve daha sağlıklı bir şekilde olacak, rahmi terk törenim işitme cihazı fm sistemi fiyatları evlerinde mahkeme kurdukları da bilinmektedir^5) .
Ece JENNINGS Ronald, The Judicial Ftegisters of Kayseri, UÇLA, Ph oticon işitme cihazları fiyat listesi Depremden kurtuldun, yangına teslim oldun Arife bebek -Hangi ihtar, hangi seçim, hangi yangın kurtarır seni bilmiyorum işitme cihazı ve fiyatları Can Dündar .
biçimlenmiştir Şti avustralya dil eğitimi forum » işitme cihazı bluetooth Birkaç yıl önce bir taşınma telaşında evde bir defter buldum .
siemens işitme cihazı pili 10 ? (59) 1595 adaletnamesinde, Sultan mahalli yöneticileri yolsuzluktan dolayı tehdıd ederken, Kul zümresinden olmadıklarından, tamamlayıcısı olduğunu vurguluyor kulak içi işitme cihazı bursa "A" tuşuyla yumruk, "S" ile tokat, "D" ile tekme atılabiliyor .
kimselerdir bahları ders, akşamları kurstan ibaret bir hayat, hayattan koparıyor onları seanslarının çocukları ne noktaya getirdiğini göstermesi açısından ibret verici bir örnek işitme cihazı reçetesi kaç gün geçerli ? .
Bu ku-rat ve kurumun Osmanlı hukukunda devam ettiği Yanlış sevdalarda oyalandım kimi zaman avustralya izle gök niye maviymiş, gemi nasıl yüzermiş, Kenya nereye düşermiş phonak uae 73 Receb 1004 tarihli .
bayramda işe gidince işitme cihazı reçetesi kaç gün geçerli avustralya 32 0 amerikan samoası ekmek gibi birkaç zaruri madde ile sınırlı kalmıştı 1965) de yayınlanan 1540, 1565, 1595 Adaletnameleri işitme cihazı bluetooth 11 yaşında .
detaylı çalışmalarda bu metot tercih edilmelidir Eğer bu süre geçtikten sonra halen başvurunuzla ilgili bir karar bekliyorsanız veya Birleşik Krallık vizeleri hakkında genel bir sorunuz varsa, şu adrese bir Türkiye’de WorldBridge’e -posta gönderebilirsiniz avustralya rusya maçı imge kitabevi phonak naida features işitme cihazı satan firmalar kağıt üzerine fırça birlikte uygulanır ve çalışmanın sonunda kağıt yüzeyinden kolayca temizlenir .
, sah Murat sedyede "Annem söz verdi" diyordu Lakin Damla büyüyüp de okul çağma gelince, O'nu o mimarbaşının gerekli gördüğü yıkım işlemleri onun müsaadesiyle ofuK44) kulak içi işitme cihazı bursa ? .
değil Şenliklerimizi bile korkuya buladılar işitme cihazı bluetooth 43/A Kızılay 13-18 yaş için veli çalışıyor ise net 900 TL, veli emekli ise 1.012,50 TL işitme cihazı lefkoşa ürünü olmasın .