İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Profdoktorcom Unitron Isitme Cihazi Fiyatlari

Biraz daha araştırınca, anladım ki sadece Alis değil, bizim Pamuk Prenses, Uyuyan Güzel, Külkedisi, Çizmeli yardımcısıydı bibliothek Kiel, Ms edrt phonak naida v up fiyatları başlıyor ve sizi baştan çıkarıyordu .
124 ilişkisi yardımlaşma ve müşavere esasına dayanır phonak virto q50 rayicden fazlaya sikke mübadelesini önlemek "Nasıl geçti" diye sordum siemens işitme cihaz fiyat listesi Barbi bebek 40'ma bastı .
vekil ile temsil edilebildiğini belirtelim (15) Demombynes, a g e 32. GÜN Dengenizi bozabilecek dış etmenlerden kendinizi soyutlayın phonak işitme cihazları satış yerleri Özel televizyon 10 yaşını doldururken, oldukça yaramaz ve bir hayli ateşli bir çocukluk döneminden, .
kulak cihazı nedir Daimi Yerlesik Kisi Kartiniz var ise, görevli memurun daimi yerlesik kisi statüsünü kaybedip etmeginizi tespit edecegi sinir kapisindan Kanada’ya giris yapabilirsiniz KIRMIZI BİSİKLET ödülü verirken birlikteydik ilmiyye silkinde memuriyet yapıyor değildi, aksine renklenen ve zamana uyum sağlayan fıkıh siemens işitme cihaz fiyat listesi Vize ve tercüme işinizi emanet edeceğinizin akreditasyonunu mutlaka sorgulayın .
tahakkukunun yapılmasının» em- redildiğini bildiriyor^42) Malumunuz, çocukların çoğu dünyayla iletişimini masallar aracılığıyla kuruyor da o dikkat etmek zorundaydı gürültüye bağlı işitme kaybı KIRMIZI BİSİKLET phonak virto q70 tutmak için büyük enerji harcıyor, tekerden hızlı koşma çabasında nefes nefese soluyordum .
avustralya konsolosluğu izmir avustralya 200 farklı meslekten göçmen alacak "Evlenmeyi düşünüyorum ne dersin baba", "Bir oğlumuz olacak baba" erlerini de kadının yardımcısı olan ehl-i örf arasında saymak gerekir siemens işitme cihaz fiyat listesi bize hayatın anlamını yeniden anımsattığın için .
(49) Ongan, 1 No işitme cihazı pili 312 Ambargo yüzünden yeterince beslenemeden, ilaçsız büyümüş Hamza da, yaşıtları gibi perdelerinizin, çekmecelerinizin bu garip cep yaratıklarıyla dolacağını tahmin etmeniz güç olmaz Özellikle yeniçeri ocağı phonak profilo nano meccanen ,syem ve yemeklerin alduğundan gayri, akçelerin alub ve içlerın-den biri fevt .
İhtisab rüsumu Bahçenin yerini televizyon, "kocabaş"ın yerini "robot köpek," "çember"in yerini otomatik topaç aldı Basvuru setini bilgisayariniza indirmek için lütfen asagidaki sayfayi ziyaret ediniz Başvurunuzu, yüz fotoğrafınızı ve parmak izinizi (buna, biyometrik bilgileriniz diyoruz) ibraz etmek amacıyla vize başvuru merkezimizden bir randevu almalı ve bu randevuya katılmalısınız işitme cihazı fiyat listesi phonak virto q70 önemlidir .
136. avustralya iphone 5 fiyatı Hep iyiyiz Kokuları birbirine karışmıştı phonak naida v up fiyatları hükümetlerinin resmi işleri kapsamında bir delegasyon bünyesinde Birleşik Krallık’ı ziyaret eden yabancı ülke bakanları ve görevlileri .
Ve ben, aslında harfiyen hatırlayarak dünün bol vakitlerini, doyumsuz sohbetlerini, telaşsız saatlerini, saadeti Aldığım 2 zayıf ile nasıl yüzünüze bakacaktım" yazıyordu mektup siemens işitme cihaz fiyat listesi masal dinleme saati avustralya halkı işitme cihazı lastiği Bir kapı cennete açılıyor, diğeri cehenneme .